Jesienne bieganie – KGB w lesie

Mizuno Creation 15 i The North Face Ultralight fot. D.Szymborska


Rano zbyt ładnie to nie było. Jakoś tak wilgotno i mgliście. Za to ciepło jak na listopad. 8 stopni.

A w lesie – zaskakująco przyjemnie. Idealne warunki do biegania. Mgła zniknęła było za to świeże, rześkie powietrze, którym się dobrze oddychało, były i przebłyski słońca. Do tego cudownie kolorowe liście.

Wiadomo, że biega się nogami ale jak się głowa cieszy to jest przyjemniej, wydajniej i mniej męcząco.

Po wczorajszych deszczach założyłam, że w lesie będzie błoto po kostki. Ubrałam buty z bardziej agresywnym bieżnikiem, żeby się nie ślizgać. A tu błota brak. Ubite ścieżki, dużo liści za to!

Takie poranne bieganie daje energię na cały dzień. Trochę to dziwnie brzmi jak się wraca padniętym z treningu do domu, ale potem, po prysznicu, śniadaniu siły wracają i zostaje wspomnienie, zapis z zegarka – biegane było.
Jesiennie w kabackim fot. D.Szymborska


Za tydzień KGB wyjątkowo w sobotę bo w niedzielę start w City Trail. Zamierzasz dołączyć do KGB? Biegasz z nami już od dawna? To super, ale pamiętaj proszę by wysłać mail z potwierdzeniem obecności (oneginetatopa@gmail.com) to będę wiedziała ile nas na treningu będzie! Wydarzenia na FB są dobrym sposobem do informowania o czymś co ma się zdarzyć ale ich lubienie/uczestnictwo nijak się przekłada na obecność. Zatem czekam na maile!

Startującym we wtorek w Biegu Niepodległości życzę powodzenia KGB też biega, choć ja tym razem w roli kibica wystąpię!


Do zobaczenia na treningu i na zawodach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © On Egin Eta Topa