Przewodnik Go Out Warszawa i Brasserie Warszawska

Cykoriowa piramidka fot. D.Szymborska


Przewodnik dostałam od jednej przyjaciółki a z drugą poszłyśmy wykorzystać kupon rabatowy.

Go Out to książka sygnowana przez Macieja Nowaka, w środku opisy restauracji, które przypominają bardziej informację prasową niż rekomendację znanego krytyka. Zamysłem przewodnika są bony rabatowe – idę w dwie osoby do restauracji i płacę za jedno danie główne normalną cenę, drugie (to tańsze) jest za 1PLN, historia się powtarza gdy pójdę w 4 albo 6 osób.

Słowa złego nie mogę powiedzieć, wszystko zadziałało. Nie byłam zbyt oryginalna na plotki i drinka wybrałyśmy się w sprawdzone miejsce – Brasserie Warszawska.

Aperol Sprint mają wyborny! Sałatka z cykorii świetna, burger jak zawsze genialny, a pieczone buraki imponują smakiem. Wzięłam desery na wynos – cóż, tego nikomu nie polecam, bo ani ładnie zapakowane, ani ładnie podane. Smak genialny ale wyglądały delikatnie mówiąc niezbyt atrakcyjnie, a szkoda.Takie buraczki to bym chciała umieć zrobić fot. D.Szymborska

Mój ulubiony burger "na mieście" fot. D.Szymborska


Obsługa jak zwykle profesjonalna, atmosfera w Brasserie świetna, co ciekawe mimo „zwykłego” dnia wolne miejsca były tylko przy barze.


Widziałam w sieci, dostępny jest już przewodnik na 2015, kosztuje prawie 200PLN, nie mało, choć pewno można „wychodzić” tą kwotę przy wizycie w kilku restauracjach z górnej półki. Może w nowej edycji będą ciekawsze opisy restauracji bo te przypominały odwiedzanie stron internetowych tychże a nie prawdziwe rekomendacje, czy recenzje kulinarne.

GoOut Warszawa 2014 Przewodnik po restauracjach, Go Group, Warszawa 2014

1 komentarz:

  1. Zaproponowałabym w Warszawie spacer nad Wisłą i Bar&Restaurację Bubbles na Placu Piłsudskiego. Poza tym jest sporo miejsc, ale nie we wszystkich jest świeżo i smacznie. W Bubbles jest szampańsko, romantycznie zarazem.
    W Warszawie jest uroczo.
    :-)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © On Egin Eta Topa