1 kwietnia 2017

Nowy „zakładka” na blogu – wnętrza i dekoracja stołu FOTO

Bazie i menzurki - Wielkanoc 2017, fot Gabi/ http://wpisyfotologiczne.blogspot.com


Nowy miesiąc, wiosna to czas na zmiany! Na blogu jest już ponad 1600 przepisów (też mi było ciężko w to uwierzyć!!!), wiele recenzji książek, wreszcie sporo tekstów o treningach. Tym czego brakowało od dłuższego czasu na Onegintetatopa, były sesje zdjęciowe pokazujące jak można wystylizować stół.

Stylizacja stołu jest moją pasją od wielu lat. Kiedyś wystarczały ładne talerze, dobrane serwetki, teraz dbam o obrusy, wazony, kwiaty. Każdy posiłek ma być przygodą, stąd wariacje tematyczne – na przykład zupy jaskiniowców w jadalnych talerzach, barokowe ciasta czy mrożone szklanki do fit koktajli. Coraz częściej przekonuje się, że tylko wyobraźnia jest granicą, całą resztę można wystylizować, stworzyć....

Na początek wiosenna sesja, która mam nadzieję przyda się wszystkim tym, którzy zastanawiają się jak przygotować stół na Święta Wielkanocne.

Ideą tej stylizacji i jest pokazanie wody jako siły, dzięki której rodzi się nowe życie. Modny w tym sezonie motyw bazi jest dość widoczny. 

W obecnych czasach ciężko uniknąć polityki, tutaj takim małym nawiązaniem pozostaje pokazanie aptekarskiej klauzuli sumienia, widocznej w dobrze odmierzonej wodzie dla wiosennych kwiatów.

Żywe kwiaty, intensywne kolory i dużo światła, taka będzie Wielkanoc w 2017 roku!


Już wkrótce pomysły na stylizacje: śniadanie szejka i kolację prymasa! Zaglądajcie do nowej zakładki blogowej, a Wasze jedzenie już nigdy nie będzie w sposób nudny i przewidywalny podane!

Siesta foto:Polski zwyczaj - Święta dla licznej rodziny fot. Gabi/ http://wpisyfotologiczne.blogspot.com

Polne kwiaty na Wielkanocnej, stołowej łące fot. Gabi/ http://wpisyfotologiczne.blogspot.com

Nowe życie... fot. Gabi/http://wpisyfotologiczne.blogspot.com

Kwiaty, których życie wyznacza wschód i zachód słońca fot. Gabi/http://wpisyfotologiczne.blogspot.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz