10 października 2016

Girls, Dziewczyny trenują – Triathlon od kuchni

O życiu, radości z trenowania innych i spełnieniu sportowym....fot. D.Szymborska


To może napiszę o całym numerze, bo swój tekst to dobrze znam. Dwa miesiące temu ukazał się pierwszy numer, dziś do księgarni i kiosków trafił drugi.

"Girls, Dziewczyny trenują" to pismo nie tylko dla dziewczyn, ale to kobiecym treningom jest poświęcone. Każdy numer pokazuje, że nie ma sportu w którym by nas, dziewczyn brakowało!

Na razie jedyną wadą jaką znalazłam w tym magazynie to jest to, że nie da się czytać go na raty, można przejechać jeden przystanek więcej tramwajem, kąpać się dziesięć minut dłużej, ale ciężko odłożyć magazyn zanim się go nie przejrzy bardzo dokładnie. Do tego sporo czytania, o nas tych, które ćwiczą – tu i teraz!


Bardzo miło gdy w spisie treści tyle znajomych nazwisk...fot. D.Szymborska


Można dowiedzieć się jak ćwiczą zawodniczki PRO, ale też jak znajdują czas na treningi te, które pracują i wychowują. Spora dawka motywacji, ale też wiedzy trenerskiej.

Bardzo się cieszę, że mogłam przygotować tekst o tym jak zostałam trenerką, jak sukcesy innych są moim paliwem napędowym!

To chyba już więcej nie napiszę bo resztę trzeba przeczytać samemu. 

Jedynym usprawiedliwieniem by nie czytać całego numeru „od deski do deski” od razu jest….trening oczywiście! 

Inna sprawa, że ten ślicznie wydany magazyn można ułożyć sobie na lemondce i czytać gdy się jedzie….choć nie polecam tego na rolkach tylko na trenażerze…

Tak wygląda okładka, przyczepiam zdjęcie dla ułatwienia...fot. D.Szymborska


Strona Girls, Dziewczyny trenująTUTAJ


Strona Triahtlon Coach Warsaw - TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz