8 września 2016

Przejmij pałeczkę – KONKURS z pakietami na bieg sztafetowy LegiiUwielbiam biegi sztafetowe! Od kilku lat KGB – Koleżeńska Grupa Biegowa wystawia swoją reprezentację w sztafecie maratońskiej (relacje TUTAJ), tej wiosny nie udało się wspólnie pobiec więc nadrabiamy teraz jesienią. Będzie łatwiej bo każda z nas biegnie 2km by wspólnie cieszyć się z wyniku na dyszkę. KGB biegało też już dwa lata z rzędu sztafety po parkingu centrum handlowego (relacje TUTAJ). A teraz po zmroku będziemy biegać na stadionie a bardziej na jego obrzeżach bo tak właśnie będzie wytyczona trasa Sztafety na Legii.

Dlaczego lubię biegać w sztafecie? Sprawia mi radość współzawodnictwo, rywalizacja ale też duch zespołu i radość ze wspólnego sukcesu. Biegałam zarówno w sztafetach mieszanych jak i tylko kobiecych. Za każdym razem było super.

KGB REAKTYWACJA pobiegnie w składzie: Dota – kapitanka, Gabi, Joasia, Kasia i Kenijka – skład sprawdzony już wielokrotnie. Wiem, że będziemy się świetnie bawić i każda pobiegnie jak najlepiej potrafi!


Jeżeli też masz ochotę na taką świetną biegową zabawę w piątek wieczorem to zapraszam do udziału w konkursie. Zasada jest prosta pod postem konkursowym na moim FP – TUTAJ napisz, dlaczego chcesz pobiec w sztafecie, wybiorę 5 osób z którymi się spotkamy na Stadionie. Na zgłoszenia czekam do 14 września. Moim zdaniem bardzo warto, bo
a) nie trzeba wydawać pieniędzy na wpisowe – co konkurs to konkurs, 
b) można poznać nowych ludzi, 
c) można się pościgać, 
d) z pewnością można się świetnie bawić.

Na koniec dla tych nieprzekonanych – ze WSZYSTKIMI osobami z którymi biegałam sztafety jestem w kontakcie. Takie wspólne bieganie łączy i integruje. Gdyby nie sztafeta maratońska to nasza drużyna nie spotkałaby się na ślubie jednej, nie składała życzeń z okazji urodzin dziecka, czy nie kibicowała w zmianach życiowych. Sztafety łączą to pewne! Dlatego my biegniemy razem!

Do zobaczenia na Legii – więcej o biegu TUTAJ, do udziału w konkursie zapraszam TUTAJ!


Podaj pałeczkę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

On Egin znaczy smacznego Topa na zdrowie! A TRI to triathlon! Czyli o tym wszystkim jest ten blog!
Dziekuję bardzo za komentarz.

zapraszam również na facebook:) https://www.facebook.com/oneginetatopa