16 marca 2016

Finał rozdania bluzeczek i o czym Twój t-shirt może "mówić"

Z tym wszystkim w piątek wybieram się na pocztę...fot. D.Szymborska


Wczoraj przeczytałam świetny i bardzo śmieszny tekst o tym jak możnainterpretować okolicznościowe bluzeczki, w których chodzą triathloniści. Uśmiałam się i zrobiłam rachunek sumienia. 

Wyszło, że i ze mnie można się śmiać bo: chodzę w bluzeczkach z triathlonowego sprintu – co zdaniem autora teksu świadczy o tym, że jestem triathlonową nowicjuszką, ba ubieram t-shirty z Berlińskiego Maratonu – co jest (podobno) dowodem na to, że jestem słaba na rowerze, a żeby było jeszcze śmieszniej/gorzej zdarza mi się chodzić w bluzeczkach z biegów na 5 lub 10 kilometrów, co zdaniem triathlonisty świadczy o tym, że nie mam pojęcia o sporcie. I….i dalej będę biegać w moich ulubionych bluzeczkach, trzymając się jedynej zasady, że bluzeczki techniczne są na treningi a nie do chodzenia "na co dzień".

Jeżeli chodzi o wyniki rozdania, to mam niespodziankę, bo nagród będzie więcej, to będą bluzeczki z innych imprez, które wyślę pocztą, według następującej rozpiski:


Maleństwo_83 – leginsy są Twoje, przyniosę na City Trail, i życzę udanego biegu, napisz do mnie mail, to się domówimy co do miejsca „przekazania”! I będę prosiła o recenzję tych spodenek bo ciekawa jestem czy fajne,

Katarzyna Bieleniewicz – czekam na mail, bluzeczka niespodzianka już przygotowana

Lalla Nomadia – też czekam na mail i mam dla Ciebie bluzeczkę, tyle, że inną ale też świetną!

Trucht Tarchomin – dla nieletniego mam inną, ale równie fajną bluzeczkę w mniejszym rozmiarze, czekam na mail, mogę zabrać na City Trail

Lena Laszczak – inna bluzeczka ale też idealna do lasu, może być? Czekam na mail

Garoterapia – do Francji przygotowana jest inna bluzeczka, ale za to bardziej polska, czekam na mail potwierdzający, że chcesz niespodziankę!

Ewelina Wierzbicka – bluzeczka z Lidla, tak jak prosiłaś, a ja czekam na mail i jak będziesz już po treningach na Twoją recenzję,

Renata Tula – przynoszę bluzeczkę na City Trail i trzymam kciuki za pudło (jak zwykle), napisz mail to się umówimy na „przekazanie”

Meliza Trajzega – dla Ciebie mam inną warszawską bluzeczkę, jak chcesz niespodziankę to napisz mail!

Łuksz Stawowski – obiecałeś, to ja wysyłam bluzeczkę a Ty startujesz na 100K – czekam na mail z adresem do wysyłki

Magda Horabik – triathlonowa jest Twoja, czekam na mail

Magdalena Brzozowska – mam bluzeczkę w rozmiarze L dla Twojej koleżanki – Biegiem na Staż – na pewno się przyda, czekam na mail z adresem!

Ponieważ wybitnie nie lubię chodzić na pocztę, to mam ogromną prośbę o wysłanie maili do jutra wieczorem, w piątek pójdę na pocztę i wszystko wyślę!

Adres pod którym czekam na Wasze dane do wysyłki tutaj: oneginetatopa@gmail.com - ponieważ będę robiła masę paczek to ułatwicie mi adresowanie jak w mailu oprócz adresu pocztowego podacie, która to bluzeczka albo zaznaczycie, że to niespodzianka!


Dziękuję za wiosenną zabawę i takie porządki w szafie to ja lubię, mam nadzieję, że Wy też!

7 komentarzy:

 1. Nannanananana zrobiłaś mi Dzień Dobry ;) jasne ze chce. Zaraz pisze maila.
  Gratuluje wszystkim
  Lalla ;) świat jest mały prawda. Gratuluje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. świat biegających i wesołych kobiet jest całkiem mały :) widziałam już mail w skrzynce :) to wypatruj w przyszłym tygodniu listonosza :)

   Usuń
  2. Lalle znam z innego kregu ale tez kobiet ;)zdecydowanie tych wesolych . dziekuje bardzo pewnie pod koniec tygodnia listonosz sie bedzie usmiechal

   Usuń
 2. OOO jak fajowo;-) bardzo dziękuję ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. proszę, to do zobaczenia w niedzielę :)

   Usuń
 3. Podziwiam Cię Dota - szacun, doprawdy ! ! !  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda ze mnie w wygranych nie bylo no coz zycze kazdej szczescia i aby te dary wam kopa dodaly powodzenia dziewczynki

  OdpowiedzUsuń