15 grudnia 2015

10K Parking Relay – skład drużyny

To pozamiatane jest nas piątka w drużynie! fot. D.Szymborska

Do wczoraj czekałam na zgłoszenia, aż 24 osoby chciały pobiec w drużynie KGB ONEGINETATOPA. Wybór był bardzo trudny, bo drużyna liczy tylko 5 osób, kapitanem jestem ja, więc zostają 4 wolne…. Zdecydowałam, że z racji, tego, że w tym roku zarejestrowałam drużynę jako mieszaną to wybiorę 2 dziewczyny i 2 chłopaków!

Teraz wchodzę na scenę, uważam żeby się nie potknąć o tren mojej krwisto czerwonej sukni z gołymi plecami. Staję przy mikrofonie, pokazuję wszystkim zebranym i telewidzom zalakowaną kopertę, z której po krótkiej szarpaninie z pieczęcią, wyciągam kartkę i czytam, zaznaczając, że jest to kolejność alfabetyczna zawodników i zawodniczek, które pobiegną 6 stycznia.


 • Bartnicka Róża,
 • Gołąbowski Maciej,
 • Jarecka Katarzyna,
 • Mamla Zbigniew.


Wymienione osoby bardzo proszę o kontakt mailowy (oneginetatopa[małpa]gmail.com), najpóźniej do jutra czekam na list, jego brak oznacza rezygnację z udziału w sztafecie i wtedy „dobiorę” kolejną osobę!Jeszcze raz dziękuję za wspólną zabawę i już się nie mogę doczekać biegu!

6 komentarzy:

 1. Powodzenia będę trzymał kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) nie podziękuję bo bywam przesądna.. :)

   Usuń
 2. Nie myślałaś może o stworzeniu kolejnych sztafet ;-) Skoro masz 24 chętnych, to warto by ich było ze sobą skontaktować i niech utworzą jeszcze ze 4 dodatkowe sztafety. Zobacz jaką moc sprawczą byś miała i Twój blog - prawdziwie łączysz ludzi ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super pomysł Robert, muszę się zastanowić jak to zorganizować w przypadku Ekidena na wiosnę, tutaj było o tyle łatwiej, że wpisowe opłacone i nic tylko się zgłosić....pomyślę, pomyślę....

   Usuń
 3. Ja to mam szczęście! 😊)) i to w jak zacnym Towarzystwie! Do zobaczenia 6 stycznia Drużyno!

  OdpowiedzUsuń