5 grudnia 2013

Sportowy Zień? Nie, ale też fajnie - TNF

Nowa kolekcja TNF fot. D.Szymborska
Koleżanki chodzą na pokazy nowych kolekcji, na FB wrzucają zdjęcia a to Zień, a to ktoś inny. Oglądają zapowiedzi nowego sezonu. Ja też! Ja też! Tyle, że na….sportowo oczywiście.

Dziś byłam zaproszona na prezentację nowej wiosenno-letniej kolekcji ciuchów biegowych The Noth Face. I co? Krytyczką modową nie jestem, ale pewne jest, że w nowym sezonie fajnie będzie się po górach biegało. Kolorystyka śliczna, materiały techniczne. Zień to ma kształty kosmiczne czasem a TNF kosmiczne technologie. Jeżeli nic nie zmienili na gorsze, a myślę, że mogli zmienić na lepsze to te kosmicznie cienkie materiały są kosmicznie odporne i co dla trenujących bardzo ważne w pełni kompatybilne z pralką automatyczną!

Dla mnie hitem jest kurteczka, i to sama nie wiem czy wolę w wersji damskiej czy męskiej, delikatny turkusowy czy odblaskowy żółty? Obydwie super. Buty – jak to z TNF bywa leciusieńkie, o mniej drapieżnym bieżniku niż te w których teraz biegam.

Dziwnie tak oglądać letnie ciuchy, gdy dopiero wczoraj spadł pierwszy śnieg….

Nic to doinformowana jestem….i miło było rozmawiać z pasjonatami technicznymi, bo co membrana, co wypełnienie to tyle emocji….


A jutro będzie konkurs, nie modowy ale…fajny taki mikołajkowy!

Damska kurteczka wiosenna fot. D.Szymborska

Męska wiosenna kurtka fot. D.Szymborska

Kurtka przeciwwiatrowa fot. D.Szymborska

Nowe buty TNF na sezon wiosna-lato fot. D.Szymboska

1 komentarz:

  1. Zień, parafrazując pewien kabaret, brzydal! ;)
    TNF ciuchy ma super, nie zawiodłam się na żadnym zakupie.
    Ta ich ultracieniutka i ultra z tego co pamiętam kosztowna ;-/ kurteczka do przeciwwiatrowa jest nie do pobicia :)

    OdpowiedzUsuń