28 sierpnia 2013

Buty NB za 150 słów – rozwiązanie konkursu
Dziękuję bardzo za super motywujące teksty. Jak zwykle bywa niełatwo było wybrać zwycięzcę. (teraz słychać fanfary) buty wygrywa Lidia, która napisała  141 takich słów:

Zapraszam na bajkę:

"Za siedmioma górami, za siedmioma lasami żyła sobie zwyczajna osoba. Może była młoda, może była stara, może była kobietą, może była mężczyzną, to nie jest ważne. Ważne, że osoba czuła się przeciętna aż do bólu.
Osoba nie wierzyła, że może być w czymś dobra i w ogóle nie wierzyła w siebie, póki na urodziny (może dwudzieste, a może pięćdziesiąte) nie złożyła jej wizyty wróżka, w podarunku przynosząc parę butów do biegania i życzenia: "Zrobisz z nimi, co zechcesz, ale jeśli użyjesz ich dobrze, to uwierzysz, że nie jesteś wcale przeciętna". Osoba nie wiedziała, co to znaczy, ale buty były wygodne, a pogoda piękna, więc poszła pobiegać. Raz, drugi i trzeci. Za pięćdziesiątym przebiegła 5 km, za sto pięćdziesiątym - 10 km, a za tysięcznym - maraton. I uwierzyła w siebie, i w swoje możliwości, i zrozumiała, że nie jest przeciętna."

;)

Czekam na kontakt, informację jaki numer buta nosisz, sprawdź proszę na stronie NB numerację i cudownego biegania w nowych butach życzę!

4 komentarze:

  1. Jaka dobra wiadomość, dziękuję! :) Skontaktuję się, jak tylko zapoznam się z numeracją NB. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. już przesłałam wiadomość do New Balance:) gratuluje raz jeszcze!

      Usuń