"Schudnij do maratonu!" vol. 2. Czasówka! - KONKURS


Do jesiennego maratonu coraz bliżej. Mądre odchudzanie w toku. Ogłaszamy nowy konkurs w ramach naszej akcji "Schudnijdo maratonu!". Tym razem ścigamy się w kuchni! Zadanie jest takie: ma być smacznie, energetycznie i szybko! Kto poleci potrawy, które da się przygotować w czasie do 20 minut?! Piszcie i wygrywajcie nagrody!
Jeden z biegowych makaronów fot. D.Szymborska
Akcja "Schudnij do maratonu!" trwa.  Ma być zdrowo i smacznie - takie jest założenie. Ale, że pomysłów na dobre i odżywcze dania są tysiące, dajemy Wam pole do popisu!
Pierwszą edycję konkursu mamy już za sobą. Zobacz zwycięskie przepisy!
W drugiej edycji, pt. "czasówka", stawiamy przed Wami następujące wyzwanie: przepis na danie dla biegacza, które można zrobić maksymalnie w 20 min.
Obowiązują te samy zasady, co poprzednio:
 Nie stawiamy żadnych ograniczeń. To mogą być potrawy śniadaniowe, obiadowe, mięsne, wegetariańskie, słodkie, bezglutenowe... Dowolnie - byle smacznie. Nie chcemy promować dziwnych diet, beztłuszczowych-bezsmakowych kombinacji, itp. Ma być zdrowo, apetycznie i na tyle energetycznie, aby człowiek mógł potem zrobić trening i nie paść w połowie drogi.
Nagradzamy dwie osoby. Tym razem nagrodami w konkursie są: 
Worki sportowe i czapeczki Timex, czyli coś co podczas treningu przyda się każdemu biegaczowi!
 A do tego książki Adharananda Finna „DogonićKenijczyków. Sekrety najszybszych ludzi na świecie” (Wyd. Galaktyka) - czyli coś doskonałego po treningu, rozciąganiu i dobrej kolacji.
Piszcie i wygrywajcie! Na Wasze maile na adres oneginetatopa@gmail.com (z dopiskiem "KONKURS") czekamy do środy, 14.08. Najciekawsze przepisy będziemy publikować na Polska Biega oraz na blogu OnEginEtaTopa MARATON
No i oczywiście je przyrządzę!
Czas start!
Dota (oneginetatopa) & Magda (Polska Biega)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © On Egin Eta Topa