23 stycznia 2015

Się pakuję!

Dużo tego....dobrze, że walizka pojemna a Myszka Miki jak zawsze wesoła, że gdzieś poleci..fot. D.Szymborska


Na razie znoszę, znoszę, a tu jeszcze na zdjęciu brakuje kosmetyczki….a jakoś tak bywa, że jest zawsze niespodziewanie ciężka i duża.

Lista zrobiona! Najwięcej ciuchów biegowych, jest i plecak i folia (zwana kocem termicznym), GoPRO do podręcznego….oj jak się nie mogę doczekać kiedy już będę na miejscu….

A jutrzejszy dzień będzie szalony, jak to dzieciaki na podwórku mówią – będzie epicko! Bo z rana 41 pięter! Nie zamierzam walizki po nich wnosić, tylko wbiec bo jutro jest Marriott Everes Run – a takiej okazji to nie odpuszczę. Odpuściłam tylko odbieranie dzisiaj pakietu startowego bo oznaczałoby to stanie w korkach, a na to dziś szczególnie nie mam czasu.

Uwielbiam to uczucie, kiedy w głowie sprawdzam listę – czy o wszystkim pamiętałam, potem zerkam na tą papierową….i zaczyna się szukanie a to rękawiczek a to wyższych skarpetek….niby można by zapakować tylko dwa zestawy biegowe, jeden rowerowy i jeden pływacki, ale a nóż nie wyschną…..i tym sposobem góra ciuchów robi się coraz większa….a jeszcze żele (podobnie jak folia na czarną godzinę).


Mam nadzieję, że zanim wsiądę do samolotu to zdążę opisać jak będzie w MER, że pod górkę to wiem, że po schodach to też….

8 komentarzy:

 1. opisz, opisz!
  Aj, Beksińscy! Też mamy na półce, czeka w kolejce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już kończę i książka trudna, dająca do myślenia

   Usuń
 2. Beksińscy są na razie na mojej liście marzeń, ale na pewno przeczytam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a pod "Beksińskimi" są dwie książki o dietach:)

   Usuń
 3. Gdzie kupiłaś walizkę ??? Mega

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to była limitowana seria w Samsonite :) śliczna prawda? :)

   Usuń
 4. Gdzie kupiłaś walizkę ??? Mega

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdzie kupiłaś walizkę ??? Mega

  OdpowiedzUsuń