8 stycznia 2015

Treningi KGB w 2015 (luty, marzec)

Oprócz kondycji, uśmiechu możesz sobie wybiegać z KGB taki zegarek TIMEX fot. D.Szymborska


Podobno realizacja postanowień noworocznych u wielu osób kończy się wraz z pierwszym tygodniem stycznia, dlatego już teraz przedstawiam rozpiskę i cele treningowe KGB – Koleżeńskiej Grupy Biegowej, żeby jeszcze chęci tym co do końca przekonani do biegania nie są wystarczyło chęci i energii….

Tak dla przypomnienia (wszystko jest w zakładce KGB).

KGB to grupa biegowa, wspólnie przygotowujemy się do startów w zawodach na różnych dystansach, zróżnicowany trening pozwala wspólnie biegać w weekend a w tygodniu realizować swoje plany treningowe. Razem startujemy na zawodach co oznacza, że wspieramy siebie na trasie i dopingujemy na mecie.

Grupa powstała rok temu w lutym, od tego czasu wspólnie wystartowaliśmy w:

·      Parkrun Praga – 5K,
·      Biegu o Staż 5K,
·      Biegnij Warszawo 10K,

Startujemy zarówno indywidualnie jak i tworzymy drużynę do udziału w sztafetach – Maratońskiej Ekiden i Parking Relay.


Tym, co nas wyróżnia to jest szacunek dla planów startowych klubowiczów – niezależnie od tego czy biegamy po to zrobić życiowkę, być na pudle czy po to by przebiec dany dystans łączy nas radość z treningów i uśmiech na mecie.

Wracając od planowania i noworocznych postanowień już dziś można się zapisywać na darmowe KGBowskie treningi. Rozpiska na dwa miesiące – luty i marzec pozwoli wszystkim znaleźć choć kilka wolnych chwil na trening.

Bardzo miło mi poinformować, że również w tym roku TIMEX przygotował niespodzianki dla klubowiczów – tym razem są to dużo bardziej zaawansowane (niż rok temu) zegarki TIMEX IRONMAN 250LAP. To super zegarki – mam taki różowy, które są nie tylko bardzo dokładne, mierzą okrążenia, mają dotykowy ekran, są w pełni wodoszczelne to jeszcze do tego ślicznie wyglądają i mają wiele funkcji – można sobie pstrykać do woli i podświetlać ekran też!

Zegarki będą rozlosowywane co 4 treningi, warunkiem przeprowadzenia losowania jest obecność minimum 10 osób na trening. Zatem pamiętajcie by być w czasie sprawdzania listy obecności!

Nasze plany na ten rok są ambitne, część z nas zadebiutuje w Maratonie, część będzie poprawiać czas w „połówce”, niektórzy nie zamierzają startować w zawodach co nie przeszkadza im starannie trenować – tak też można!
Kalendarz treningów przedstawia się następująco wraz z krótkim opisem treningu:

LUTY

1 lutego, godzina 9 dla zaawansowanych i 10 dla średniozaawansowanych lub początkujących. O 9 ci którzy przygotowują się do maratonu lub chcą poprawić czas w półmaratonie zaczynają trening od spokojnego wybiegania, po godzinie wracamy na miejsce zbiórki i wspólnie biegamy z resztą zawodników. Zbiórka jest przy TESCO KEN KABATY, przed wejściem obok paczkomatu.

8 lutego, godzina 10 trening łączony dla dwóch grup – biegamy podbiegi w Powsinie. Zbiórka jest przy TESCO KEN KABATY, przed wejściem obok paczkomatu.

14 lutego (uwaga to jest sobota) godzina 9 dla zaawansowanych i 10 dla średniozaawansowanych lub początkujących. O 9 ci którzy przygotowują się do maratonu lub chcą poprawić czas w półmaratonie zaczynają trening od spokojnego wybiegania, po godzinie wracamy na miejsce zbiórki i wspólnie biegamy z resztą zawodników. Zbiórka jest przy TESCO KEN KABATY, przed wejściem obok paczkomatu.

15 lutego – dla chętnych start w CITY TRAIL – dystans 5K, zawody płatne

22 lutego, godzina 10 trening łączony dla dwóch grup – biegamy rytmy wzdłuż Polany w Powsinie. Zbiórka jest przy TESCO KEN KABATY, przed wejściem obok paczkomatu.

MARZEC

1 marzec, godzina 9 dla zaawansowanych i 10 dla średniozaawansowanych lub początkujących. O 9 ci którzy przygotowują się do maratonu lub chcą poprawić czas w półmaratonie zaczynają trening od spokojnego wybiegania, po godzinie wracamy na miejsce zbiórki i wspólnie biegamy z resztą zawodników. Zbiórka jest przy TESCO KEN KABATY, przed wejściem obok paczkomatu.

8 marca, godzina 9 dla zaawansowanych i 10 dla średniozaawansowanych lub początkujących. O 9 ci którzy przygotowują się do maratonu lub chcą poprawić czas w półmaratonie zaczynają trening od spokojnego wybiegania, po godzinie wracamy na miejsce zbiórki i wspólnie biegamy z resztą zawodników. Zbiórka jest przy TESCO KEN KABATY, przed wejściem obok paczkomatu.

15 marca – dla chętnych start w CITY TRAIL – dystans 5K, zawody płatne

22 marca, godzina 10 trening łączony dla dwóch grup – biegamy i ustalamy strategie na PZU Półmaraton Warszawski. Zbiórka jest przy TESCO KEN KABATY, przed wejściem obok paczkomatu.


29 marca – dla chętnych start w PZU Półmaraton Warszawski, zawody płatne

UWAGA WAŻNE!!!!

Aby wziąć udział w treningu należy wysłać mail pod adres: oneginetatopa@gmail.com - dzięki temu treningi będą dostosowane do ilości osób i wszyscy będziemy się jeszcze lepiej bawić!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz