27 listopada 2013

XVIII Żoliborski Bieg Mikołajkowy – pakiet startowy

Pakiet startowy fot. D.Szymborska
Rok temu byłam pierwszą sklasyfikowaną reniferzycą. W tym też zamierzam się dobrze bawić! W zeszłym roku było tak…. RENIFER BIEGA

Lubię jak wcześniej można odebrać pakiet startowy, w dzień zawodów można się wyspać, nie ma nerwowości, kolejek itp.

Kolejny żoliborski bieg mikołajkowy już w tą niedzielę na Kępie Potockiej, tym razem co mnie ujęło (mimo, że mnie nie dotyczy) dostałam talon na posiłek z opcją wegańską! Jestem pod wrażeniem bo miło, że organizatorzy pamiętają o wszystkich!

Sam pakiet startowy bardzo ubogi by nie powiedzieć minimalistyczny – numer, chip, agrafki i kilka ulotek.


Ciekawe też jest miejsce, gdzie pakiety można odbierać to sklep z odżywkami. Tak, tak z takimi wielkimi słojami, co to pół wiadra maślanki wymieszać starannie z połową opakowania, a potem zjeść 1.5kg piersi z kurczaka…. Obok wiader dla tych, którzy marzą o masie mięśniowej są też odżywki dla sportowców, żele dla biegaczy. Dużo tego. Wprawdzie nic nie kupiłam ale pooglądałam z ciekawością. Jest kilka rzeczy do których jestem średnio przekonana np. bardzo naturalne żele na bieg/rower o smaku keczupu… to już wolę chemiczną limonkę albo toffi.

Do zobaczenia!!!

5 komentarzy:

 1. Od keczupu bardzo blisko do czosnku :D. Pamiętam jeden z odcinków Simpsonów, w którym na początku Bart miał za karę na tablicy napisać ileś razy "żucie gumy o smaku czosnkowym nie jest zabawne".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czosnek jem w dzikich ilościach…bo pasuje do każdego makaronu:) (no prawie każdego)

   Usuń
  2. A mnie czosnek szkodzi - obniża ciśnienie, które i tak mam niskie. Po spożyciu czuję się tak, jakbym miała zemdleć i mi słabo.

   Usuń
 2. w zeszłym roku wyglądałaś fantastycznie! w tym też planujesz przebranie i jaka długość trasy? : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo miło wspominam ten bieg :) w 2008 roku pobiłem w nim moją życiówkę na 10 km :) jejku, były chyba ze 2 stopnie, miło było! :] życzę miłego biegu!

  OdpowiedzUsuń