23 marca 2014

Ostatnie długie wybieganie przed PZU Półmaraton Warszawski - KGB* trenuje!

Dzisiejszy skład KGB beze mnie bo ja zdjęcie robiłam 
Jestem dumna z moich zawodników! Dziś 90 minutowy trening. Ostatnie przygotowanie do PZU Półmaratonu czyli półtorej godziny solidnego treningu. Podzieliliśmy się na dwie grupy. Szybszą i Galloway’ową. Obydwie wykonały zadanie. Pierwsza – bieg w tempie 6’30’’/km, druga 2’30’’ biegu w tempie 6’30’’ do 7’ przeplatane 1’ marszu. Łatwo nie było nikomu ale fajnie wszystkim!

O rękawkach w których dziś biegałam będzie na blogu fot. D.Szymborska
Pogoda dopisała! Tłumy biegaczy, rowerzystów i amatorów grillowania. Prowadziłam grupę Galloway’a. Teraz o samej metodzie. Chodzi o to, że się chodzi. To znaczy bieg jest przeplatany marszem, w zależności od stopnia zaawansowania zmienia się czas biegu/marszu i prędkość samego biegu. O książkach Galloway’a pisałam TUTAJ. Dziś była praktyka. I co? Efekt zawodniczki bardzo podniosły swoją wydolność, wykonały zadanie i miały siłę na zjedzenie batoników energetycznych, które czekały w aucie zaparkowanym w miejscu startu/mety naszego treningu.

Mój zegarek pokazuje, że spaliłam 936kcal, telefon K. że 1300 uśredniając – porządny obiad się nam wszystkim należy!

Już nie mogę się doczekać startu naszej drużyny w przyszłą niedzielę.

Dziś dodatkowo było losowanie drugiego zegarka TIMEX, wygrał go M. Zdania są podzielone czy kolor zegarka to różowy czy fuksja, pewne jest to, że jest biegowy, wodoodporny i śliczny.


Za tydzień start, potem małe roztrenowanie i zaczynamy przygotowania do Biegu Konstytucji!

*KGB - Koleżeńska Grupa Biegowa

2 komentarze:

  1. Dota! Dzisiejszy trening był S U P E R!!!! Dziękuję :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja wczoraj, czyli w niedzielę, zaliczyłam pierwsze wiosenne wybieganie bez niczego na głowie. Szelest włosów na wietrze podczas biegania to jeden z najpiękniejszych odgłosów :3

    OdpowiedzUsuń