5 czerwca 2013

Fabryka Pizzy – Warszawa


Pizza z Fabryki Pizzy fot. D.Szymborska

Właśnie się zorientowałam, że to sieciówka. Myślałam, że byłam w lokalnej pizzerni na Mokotowie. Nic to. Pizza była naprawdę smaczna. Miło się siedziało na wygodnym krześle przy dużym stoliku. Zgrzytem był rachunek. Nie chodzi o kwotę tylko o to, że to był zupełnie inny wykaz dań. Jak łatwo się domyślić opiewał na wyższą kwotę niż to co było na naszym stoliku. Zgłosiłam pani kelnerce, przeprosiła i powiedziała, że to musiał być rachunek koleżanki. Ciekawe, że pomylone rachunki nigdy nie są na mniejszą kwotę. Bardzo nie lubię takiego oszukiwania. Bo zamiast pisać i pamiętać o tym, że pizza była naprawdę dobra to denerwuję się na takie próby naciągania. Zawsze starannie czytam rachunki, do tego nawet jak nie zamierzam brać ze sobą papierka to wolę go przerwać – wiem wtedy, że kolejny gość nie dostanie już tego rachunku. Fabryka Pizzy to miłe miejsce, tylko uwaga, duża pizza wcale taka duża nie jest ale za to dobra i dodatki (grzyby, szynka) wysokiej jakości. Ciasto cienkie, brzegi przypieczone….


Przypominam o głosowaniu na Złotą Stronę Miesiąca Wprost:) Oto instrukcja obsługi – koszt SMSa to 1,22 z VAT.


Na numer 7155 sms o treści: WWWM1

2 komentarze:

  1. Znam tę sieciówkę - mieliśmy w firmie niemiły zgrzyt z ich punktem w Piasecznie. Chodziło o niejednoznaczną informację co do minimalnej wysokości zamówienia, jaką mieli na stronie internetowej. Nie wiem, czy to zmieniono, już tam nie zamawiamy. Jeśli chodzi i Piaseczno to polecam Słoneczniki - pizza & pasta, o wiele smaczniejsze i tańsze niż w Fabryce Pizzy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dużo osób w Warszawie poleca Mąkę i Wodę - Ponoć prawdziwa włoska pizza. Ja jeszcze nie próbowałam. W fabryce pizzy jeszcze nie byłam.

    OdpowiedzUsuń