29 listopada 2015

Konkurs – rozwiązanie i dodatkowe nagrody

Słuchawki Jabra i 3 dodatkowe nagrody fot. D.Szymborska


Jedna nagroda, tyle cudownych komentarzy, tyle osób chce kogoś obdarować….Dziękuję za świetną zabawę, wkrótce kolejny konkurs….bo Święta już blisko.

To zacznę od wyróżnień:


Żona Krzyśka50 dostanie białą bluzeczkę, techniczną idealną do biegania (Asics). Krzysiek napisał tak: Ja chciałbym podarować taki prezent mojej żonie to ona mnie zmotywowała do biegania i uprawiania sportu. To dzięki jej wierze we mnie ruszyłem się z kanapy i schudłem 30 kg. To ona jest zawsze ze mną podczas zawodów i wiernie mi kibicuje .A krótko mówiąc po prostu KOCHAM ją że jest zawsze przymnie.”

Szwagierka Qki24 dostanie turkusową, techniczną bluzeczkę. Qki24 napisała tak: “Chciałabym słuchawkami obdarować moją szwagierkę i wspólniczkę w jednej osobie :) Prowadzimy razem biznes - cukiernię - nie jest więc łatwo o utrzymanie figury. Ja biegam od 3 lat i od trzech lat namawiam ją, żeby do mnie dołączyła. Ona przez ten cały czas bardzo konsekwentnie odmawiała. Na początku tego roku wykonałyśmy krok, który odmienił bardzo nasz styl życia - ona schudła 30 kg, ja 20. I o ile wcale nietrudno było zrzucić te kilogramy, mamy świadomość że prawdziwa walka zaczyna się teraz kiedy trzeba to utrzymać. I wyznaczamy sobie cele, które zmuszają nas do aktywności fizycznej. Agnieszka bardzo się wkręciła w zdrowy i sportowy tryb życia i wiesz co ? - zaczęła biegać :) ! Naszym obecnym celem jest runmaggedon w styczniu -- 6 km z przeszkodami; mój osobisty cel to maraton w kwietniu. Ona powoli kompletuje akcesoria biegowe, buty są, odzież na zimę jest- słuchawek jeszcze nie ma ! Myślę, że to byłoby idealne zwieńczenie jej drobno stawianych kroków i coraz większych osiągnięć na warszawskich trasach biegowych :) !”

Trzecie wyróżnienie dostanie koleżanka Gabrieli, Paulina. W ładnym zielono czarnym pudełeczku są słuchawki, które się nie gubią. Gabriela Frużynska napisała tak: “Chciałabym podarować te słuchawki mojej koleżance Paulinie, ponieważ dzięki niej zaczęłam dbać o siebie m.in biegać. Chciałabym w jakiś sposób jej za to podziękować i wydaje mi się, że byłby to najlepszy prezent ����

A teraz fanfary, słuchawki JABRA dostanie Michał, który był na tyle odważny, że swoje pożyczył Majkablly, która je zepsuła….do czego się przyznała pisząc: Słuchawki podaruję mojemu Michałowi, które swoje ulubione pożyczał mi na siłownię, aż je zepsułam przez nieuwagę...”


Żeby Mikołaj się ze wszystkim wyrobił, bardzo proszę o adresy pod które wyślę prezenty. Adres: oneginetatopa{małpa}gmail.com


Dziękuję za świetną zabawę!

8 komentarzy: