20 września 2013

Biegnij Warszawo 2013 – pakiet startowy

Pakiet startowy fot. D.Szymborska

Już odebrałam. I po kolei. Bib – jest. Bluzeczka – szara i z krótkim rękawem ale za to ze złotymi napisami i syrenką. Do tego niebieskie spodenki – śliczne, dostałam dlatego, że biegłam She Runs The Night, chrupki i batonik i oczywiście ulotki i plan imprezy. Zaskoczyła mnie torba do depozytu (dodatkowa naklejka). W tym roku zamiast normalnego worka dostałam torbę na zakupy. Też fajnie, ale jeżeli chodzi o depozyt to średnio wygodnie bo nie można jej zawiązać ale za to jest bardzo pakowana. Mimo, że nie zamierzam się ścigać w czasie tego biegu sprawdziłam czy numer startowy ma dobrze przyczepione chipy i popędziłam do auta. Niestety teraz nawet za mniej niż 15 minut postoju pod PKiN trzeba zapłacić. Nic to, pakiet odebrany, będzie czekał do października w szafie. Choć w spodenkach to chyba jeszcze zdążę pobiegać teraz bo potem to może już być za zimno. Dopytywałam się dlaczego spodenki są niebieskie a nie szare jak te koleżanki – kolor zależy od rozmiaru, eski są niebieskie.

To co widzimy się prawda? Cieszę się bo to fajny bieg, z roku na rok startuje w nim coraz więcej ludzi, a moja kolekcja bluzeczek jest coraz liczniejsza, i z wyjątkiem białej z długim rękawem, która bardziej przypomina piżamę cała reszta dobrze służy, mimo, że pomarańczowa z 2006 (chyba) jest już przeżytkiem technologicznym jeżeli chodzi o materiał z którego została wykonana.

PKiN fot. D.Szymborska


5 komentarzy:

 1. Pierwszy raz wezmę udział w Biegnij Warszawo. Pakiet startowy odebrany! Czytam Twojego bloga już dłuższy czas i mam pewność że przemkniesz koło mnie z prędkością światła :)
  Mam nadzieję że z czasem zbiorę równie dużą kolekcję koszulek z BW.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prędkości światła nie przekroczę ale może ubiorę odblaskowe buty! jeszcze muszę dogadać z koleżanką na ile biegnę to wtedy zapraszam bo co jak co ale 10K mogę zajęczyć z olbrzymią przyjemnością! Po Berlinie ogłoszę na ile biegnę i zapraszam:) z przyjemnością poprowadzę na jakiś spokojny ale fajny czas! będzie się działo! do zobaczenia!

   Usuń
  2. Będę w takim razie wypatrywała tych odblaskowych butów :)
   Dystans BW już mnie nie przeraża, ale nigdy nie biegłam jeszcze na takim dystansie w biegu i obawiam się że jak wszyscy zaczną mnie wyprzedzać to rywalizacja z samą sobą zamieni się w rywalizację z połową Warszawy i nie dobiegnę :|
   Czy planujesz jeszcze jakiś wpis ze wskazówkami co ubrać na bieg?

   Usuń
  3. tak, tak będzie - takie wskazówki od tego co się ubrać przez to kiedy pójść do łazienki i oczywiście co zjeść przed dyszką! ale teraz trochę skoncentrowana jestem na tym, żeby wyzdrowieć i ładnie pobiec maraton...post o prze BW będzie w środę poprzedzającą bieg:) tak sobie zaplanowałam chyba, że będę tak wykończona po Berlinie i zrażona do biegania...choć myślę, że w moim przypadku to nie-jest-możliwe!

   Usuń
 2. A ja się na damskie koszulki nie załapałam i mam męską M. I cokolwiek można powiedzieć o tej koszulce, ale na pewno nie to, że jest ładna. I ten krótki rękaw :/. Zeszłoroczna zdecydowanie była lepsza. Poza tym pakiet jest coraz droższy, a niby ludzi coraz więcej, więc powinno być odwrotnie. Podobno też trasa biegu uległa niewielkiej zmianie - jednak tego jeszcze nie sprawdzałam. Ciekawa jestem również jak organizator w tym roku upora się z o wiele większą ilością ludzi - pamiętam, że w zeszłym roku nie było stref czasowych i dużo osób na to narzekało.

  OdpowiedzUsuń