17 maja 2014

Biegiem na staż – relacja

Koleżeńska Grupa Biegowa na mecie (część składu) fot. Borys
Dziś nowy skład KGB. Niestety nie wszyscy się znaleźliśmy tak by razem zrobić sobie zdjęcie. Oznacza to, że pomimo deszczu na Pola Mokotowskie przyszło sporo ludzi. Bieg z tych kameralnych i bardzo udanych. Czasy grupy KGB od 18 z hakiem do 28 z hakiem. Same sukcesy! Wielkie gratulacje dla Michała i Kasi – życiówki bardzo cieszą!


Teraz o samym biegu. Lało w czasie odbierania pakietów, lało w czasie rozgrzewki i przestało lać na bieg! Ha! Super się biegło. Było naprawdę orzeźwiające powietrze, świetna atmosfera i dwie pętle zleciały bardzo szybko.

W pelerynce z częścią KGB fot. pan pod parasolem
Nawet trochę kibiców było! Doceniam bo pogoda nie rozpieszczała a sobotę można inaczej spędzać niż stojąc pod parasolem w zimnie. Na mecie medal, woda i batonik. Medal zwyczajny ale z tych nowszych, czyli nie siermiężny narodowowyzwoleńczy, ciężki kawałek metalu tylko ładne koło z elegancką szarfą.

Dodatkowo można było jeszcze pobiegać na bieżni, a każdy przebiegnięty kilometr oznaczał pieniądze na cele charytatywne, płaciło PZU.

Medal fot. D.Szymborska
Zostało miłe wspomnienie, przyjemnego spotkania z nowymi biegaczami, którzy chcieli startować w barwach Koleżeńskiej Grupy Biegowej. Fajnie, że jest nas coraz więcej.


Jakoś to tak szybko zleciało. I jeszcze pół soboty do zagospodarowania….

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz