2 września 2015

Rozwiązanie konkursu – 5 bluzeczek rozdanych!

Miło tak przy śniadaniu rozdawać nagrody fot. D.Szymborska


Środa rano, zdrowie wygranych w konkursie wypijam kawą. Dziękuję za świetną zabawę. Bardzo mi się podobały Wasze odpowiedzi, zgodnie z zapowiedzią wybrałam 5 osób, do których wyślę bluzeczki. Teraz czekam na adresy i w piątek idę na pocztę (mój adres: oneginetatopa[małpa]gmail.com). A wkrótce kolejny konkurs ale tym razem zupełnie nie sportowy tylko jedzeniowy!

Oto lista zwycięzców i ich wypowiedzi:Bluzeczkę nr 1 będą oglądać podopieczni Karoliny w czasie lekcji WF, Karolina napisała tak: a ja poproszę koszulkę na 1 - bo .. chętnie dam wycisk moim lekkoatletom już od 1 września smile emoticon w sumie to będziemy pocić się razem (bo sama również trenuję bieganie) przez cały rok szkolny ... ale w kolorowych ciuchach może być to fajne zmęczenie. Pozdrawiam”

Na rowerze mamby w bluzeczce nr 2, będzie wozić Marzena, bo świetnie rozumiem, dopasowanie ciuchów do malowania roweru… Marzena napisała tak: “koszulka nr 2. bo idealnie by pasowała do mojego roweru KELLYS i kasku, który planuje kupić też tej firmy:) A te kieszenie tylne miałyby zastosowanie na Mamby dla córki, która sama by sobie je wyjmowała a ja w końcu mogłabym w spokoju pedałować:) Treningów rowerowych nie robię. Po prostu wsiadam rano na rower i gnam do pracy, po drodze zostawiając córkę w przedszkolu. W tym tygodniu zostałam dwa razy pochwalona na trasie: we wtorek kolaż jechał część trasy za mną i powiedział "fajne tempo Pani utrzymuje 25,26km/h" a dziś rowerzysta (wyglądał profesjonalnie na swoim dwukołowcu) dwa razy mnie zaczepił ze słowami "nieźle sobie Pani radzi" i "szybka Pani jest".... No cóż, gnam bo muszę dojechać do pracy na czas a wiadomo, że z dzieckiem nigdy się nie wyjdzie z domu z dobrym czasem...:D
koszulka nr 4. bo bieganie daje mi szczęście. Koszulkę tą założę na następnym On the run. Dzięki temu teraz to Ty będziesz miała okazję mnie szukać po takim znaku rozpoznawczym;) A jak już mnie znajdziesz to poproszę poprowadzić mnie do mojej życiówki. Bo na pewno biegasz szybciej niż ja:D”

Bluzeczka nr 3 wędruje do Izabeli, która napisała tak: Koszulka nr 3. Ten pasek wygląda zupełnie jak moja forma. ;-) Niby jestem na dobrej drodze, ale wiem, że stać mnie na więcej. Na pewno świetnie pasowałaby do bicia życiówki w maratonie. Taka dodatkowa motywacja, a napis by świetnie mi przypominał w chwilach kryzysu po co tu jestem i co mam robić. STEP BY STEP ;-)”

A półmaraton w turkusowym Adidasie przebiegnie Keep Dream Close, która tak napisała: “A ja w bluzeczce nr 4 przebiegłabym półmaraton na jesień. Ma piękny kolorek, a ja wtedy będę walczyć o rekord życiowy, więc może przyniesie mi szczęście?”

W bluzeczce nr 5 na rowerze będzie jeździć Gabriela, która tak napisała: “W rozmiarze XL czułabym się jak w niebie :) Na pewno zabrałabym ją na 40 km przejażdżkę na rowerze, aby poczuła ,,wiatr we włosach,, :)”

4 komentarze: