17 stycznia 2014

XXXI Bieg Chomiczówki, IX Bieg o Puchar Bielan – pakiet startowy

Pakiet startowy - Chomiczówka fot. D.Szymborska


„Kultowa”, „Najcięższa piętnastka”, „Śniegowo -  lodowa piątka” – różnie mówią o biegach, które już w tą niedzielę na Bielanach.

„Chomiczówka” – bardzo znana, najlepsi zawodnicy ścigają się co roku. To sprawdzian pokazujący jaka jest forma przed wiosennym maratonem albo połówką. Co trzeba poprawić, nad czym pracować. I tak od ponad trzydziestu lat. Bieg o Puchar Bielan jest młodszy „stażem” ale też bardzo popularny.

Dziś odstałam swoje po pakiet startowy. Imienne biby zawsze cieszą. Wolę takie z imieniem bo to bardziej widać, ale nie narzekam, cieszę się. W pakiecie startowym była też czapeczka albo golf jak ktoś woli. I tu miłe zaskoczenie całkiem ładnie w niej wyglądam!!!

Zawsze wolę odbierać pakiet startowy wcześniej, jeżeli jest tylko taka możliwość niż w dniu biegu. Można dłużej pospać i nie trzeba się denerwować, że będzie kolejka czy coś pójdzie nie tak. Jutro biuro też jest czynne, w niedzielę przed biegiem też…

Odbierając pakiet spotkałam kolegów z klubu, pytali w co się ubrać bo to ich debiut na takim dystansie (15K) zimą. Długo opowiadałam,  o tym jak to nie trzeba się przejmować tym, że się nogi przemoczy. Dlatego od razu zapowiadam na jutro post w którym zaproponuje – w zależności od planowanych czasów – w co się ubrać.

Biuro zawodów fot. D.SzymborskaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz