27 stycznia 2014

KGB czyli Koleżeńska Grupa Biegowa

Biegmy w każdą pogodę!


Ruszamy!

Co?

Koleżeńska Grupa Biegowa, czyli nieformalna grupa biegaczek i biegaczy, którzy zamierzają razem trenować i dobrze się bawić.

Gdzie?

Na razie w Warszawie, w Lesie Kabackim, na Polach Mokotowskich a czasem w Parku Skaryszewskim.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy już biegają albo też właśnie dziś postanowili, że zaczną. Niezależnie od stopnia zaawansowania będziemy wspólnie trenować. Jeżeli zastanawiasz się czy trening jest dla Ciebie to odpowiedz na następujące pytania:
Czy chcę biegać?
Czy chcę poznać innych biegaczy i biegaczki?
Czy mam ochotę dobrze się bawić?
Czy chcę schudnąć i poprawić swoją kondycję?
Jeżeli na choć jedno pytanie udzielona została odpowiedź twierdząca to, tak KGB jest dla Ciebie!

Kiedy?

W zależności od tygodnia albo w sobotę albo niedzielę. Startujemy punktualnie o 10. Początkowo treningi będą trwały 60 minut.

Ile to kosztuje?

NIC. Udział w treningach jest bezpłatny.

Jak się zapisać?

Treningi są otwarte, ale łatwiej będzie się nam do nich przygotować, jeżeli wyślesz do piątku poprzedzającego spotkanie mail na adres: oneginetatopa@gmail.com Jeżeli o tym zapomnisz to nic, i tak widzimy się o 10!

Co warto wiedzieć?

Najbliższy trening obędzie się w niedzielę 2 lutego. Start o godzinie 10. Zbiórka (bo zimno) w Tesko przy prawym wejściu.  Biegamy po Lesie Kabackim. Kończymy również pod Tesko na KENie.

Jeden z 4 zegarków do wygrania wśród uczestników treningów KGB


A na koniec dobra wiadomość. TIMEX został patronem sprzętowym Koleżeńskiej Grupy Biegowej. Oznacza to, że wśród osób, które będą przychodzić na treningi rozlosowywane będą nagrody. Zegarki T5K761. To idealny sprzęt dla początkujących biegaczy i biegaczek posiada: 100godzinny stoper, 24 godzinne odliczanie, sygnalizację terminów, indywidualne ustawienia trybów pracy, trzy strefy czasowe, system FLIX (włączenie podświetlenia wskaźnika zegarka przy lekkim potrząśnięciu nadgarstka). Oczywiście zegarek jest wodoodporny.

Jak wygrać zegarek?

Pierwsze losowanie po 4 treningach, wśród tych, którzy żadnego nie opuścili, kolejne po następnych 4 i tak dalej. Do rozlosowania są 4 zegarki T5K761. Szczegółowy regulamin losowania zostanie opublikowany w zakładce KGB na blogu.


Do zobaczenia w niedzielę! Przed weekendem przypomnę Wam o treningu! Jeżeli macie pytania, wahacie się czy przyjść na trening piszcie na oneginetatopa@gmail.com, zaglądajcie też do zakładki KGB TUTAJ tam będą publikowane najnowsze informacje, zdjęcia i relacje z treningów.

7 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za to żebyś stworzyła nieformalną, jak najbardziej pozytywną konkurencję dla Park Run-u :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ale ja nie chcę być konkurencja dla Parkrunu! ja chcę dalej w tych biegach startować:)

   Usuń
  2. dlaczego nie mieszkam w Warszawie...???

   Usuń
  3. Dlatego napisałam o pozytywnej konkurencji - jak ktoś nie będzie mógł pobiec w ParkRunie w sobotę, to zawsze będzie miał w zanadrzu biegi z Tobą w Kabackim :).

   Usuń
  4. @ Dominika, daj mi trochę czasu, to spotkamy się "na bieganiu" jeszcze w innych miastach:)

   Usuń
  5. @Karolina tak, to może być:)

   Usuń
  6. Dota, ja na drugim krańcu Polski mieszkam :)

   Usuń