19 lutego 2013

KONKURS – pakiety startowe VIP na Festiwal Biegowy w KrynicyAle się cieszę, że mogę taki konkurs zorganizować. Uwielbiam starty w zawodach! Często wpisowe to duży wydatek (mój ukochany Berlin do tanich nie należy), dlatego z racji tego, że jestem Ambasadorką Festiwalu Biegowego mogę zorganizować konkurs gdzie do wygrania będzie aż 5 pakietów startowych!

Co? Gdzie? Jak?

6-8 września 2013, Krynia Zdrój, Muszyna. Biegi: Bieg 7 Dolin (100K), Bieg 7 Dolin (64K), Bieg 7 Dolin (35K), Koral Maraton, Życiowa Dziesiątka, Bieg na Górę Parkową, Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking, Bieg Nocny, Szybka Trójka.

Każdy może wygrać Pakiet Startowy VIP – uprawniający do BEZPŁATNEGO udziału w wyżej wymienionych biegach!!! Nieźle nie?

Zasady konkursu są proste, przez 7 dni czekam na Wasze posty (tutaj lub na facebooku) dlaczego to Wy jesteście VIP i to dla Was są te pakiety?

W następną środę to jest 27 lutego będzie ogłoszenie wyników.

O Festiwalu możecie poczytać TUTAJ

Zapraszam do zabawy!

6 komentarzy:

 1. Oczywiście, to ja jestem VIP, gdyż sam jestem o tym przekonany już od dawna. Swoją karierę rozpocząłem od pokazywania ludziom we Wrocławiu, którędy do Baru, z tamtych czasów doskonale znam się z Krzyśkiem ;) Raz nawet zauważył mnie w tłumie, wskazał na mnie i powiedział - zabierzcie ode mnie tego szaleńca!!! Potem występowałem w serialu " Wesoła Namiętność" W którym dwa razy, udało mi się zagrać jako gość przy stoliku w klubie, a raz jako pasażer czekający na autobus. Moja kariera nabrała jednak dopiero tempa, gdy zrobiono mi przypadkiem zdjęcie z jedną z gwiazdą muzyki rozrywkowej młodego pokolenia wylansowaną przez program muzyczny w TV, niestety nie znam pseudonimu owej artystki, ale nasze zdjęcia wylądowały na portalu plotkarskim Kocurek, a tam już zauważyli mnie specjaliści od rozrywki i od razu wiedzieli, że zarobie dla nich miliony. Gdy byłem już gwiazdą zaproszono mnie do pierwszej edycji programu Taniec z Bobrami. W którym to, prawdziwe Bobry uczyły prawdziwe gwiazdy, jak się tańczy bobrzy taniec i jak się buduje żeremie. Niestety program nie trafił na antenę, bo producent uciekł z cała kasą, gdyż obrońcy upraw zwierząt nękali go nieustannie, gdy się okazało, że jedna z gwiazd, ma romans na planie z Bobrem. Koncepcja programu upadła, a ja zostałem prezenterem pogody... Więc bardzo chętnie zaprogramuje swój GPS i przyjadę do Krynicy, by wziąć udział w biegu na 10 Km, bo więcej nie dam rady, bo muszę przecież jeszcze rozdać parę autografów. ;) PPP

  OdpowiedzUsuń
 2. doskonale wiem o czym pisze Piotr Paweł...owszem pokazał mi "którędy do Baru" ale ja wolałam pod przejście świdnickie do znajomych... Parę dni później widzieliśmy jak ochrona zabiera "szaleńca" od Krzyśka. Niestety pod przejściem nie mamy kablówki i nie widziałam "Wesołej Namiętności" ale za to często słyszałam "wesołe tramwaje" i jeszcze bardziej "wesołych pasażerów". Gwiazda o której wspomina Piotr Paweł swoje początki notuje właśnie pod przejściem świdnickim. Ominął mnie niestety szał na "Taniec z Bobrami", ale nie wiem czemu, może przez wrodzoną skromność Piotr P nie wspomina o "Tańcu na Barce na Odrze" który to program wygrał!!! Pogoda jaka jest każdy widzi....więc bardzo chętnie przytulę pakiecik startowy :)) Jestem VIP to oczywiste bo wiem o tym wszystkim o czym wspomniał mój przedmówca...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem VIP, ponieważ moje imię i nazwisko na liście startowej wzbudzi niezwykłe zainteresowanie mediów;-)) poza tym impreza przypada w dniu moich 25 urodzin. Obiecałam sobie, że to będą wyjątkowe urodziny, więc....? Czemu nie udział w Festiwalu Biegowym?;-)) W tym roku chcę zacząc przygodę z biegami ultra.

  Mówisz, masz?! TAK!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jako Bardzo Ważna Osoba, szycha, która biega kiedy mu się podoba i kiedy ma na to ochotę, oczekuję na pakiet, bo oczywiście jeszcze nie wie czy pobiegnie 100, 64, 42, 35 czy może 10 km ;) Wejście muszę mieć zagwarantowane, bo w Krynicy nigdy nie byłem, a że jest to miejsce licznie odwiedzane, okazja do zaprezentowania byłaby znakomita! Przy okazji miło byłoby poznać inne Bardzo Ważne Osoby :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem VIP, bo będę supportowała na tym festiwalu mojego partnera.
  Jeśli wygram... To on pobiegnie więcej, a ja mniej. To chyba wystarczy?
  Bo przecież najlepszy VIP to taki, który jest doskonałym wsparciem, a jednocześnie coś swojego nabiega!

  OdpowiedzUsuń