28 lipca 2014

5 śniadań w Aioli czyli 5x1 grosz wydany

Śniadanie w cenie kawy (plus 1 gorsz) Aioli w Warszawie fot. D.Szymborska

Udało mi się wypróbować aż 5 śniadań w Aioli. Muszę przyznać – wystarczy. Teraz będę jadła w domu. Nacieszyłam się jedzeniem „na mieście”. Uważam, że ofertę śniadanie za grosz po pierwsze poznałam, po drugie zjadłam po trzecie jest ona korzystna, jak wybierze się odpowiednie śniadanie.Od góry od prawej – kanapka z jajkiem, bekonem i szpinakiem – super śniadanie. Bagietka była gorąca, szpinak smaczny a miłym zaskoczeniem był dodatek buraków marynowanych.

Pizza śniadaniowa – fajna, ale szału nie było, może też dlatego, że przyszłam na to śniadanie taka bardzo głodna, po basenie a tutaj kwadracik ciasta z jakiem i zbyt dużą ilością sosu pomidorowego.

Zestaw hotelowy – moim zdaniem najlepsze groszowe śniadanie. Dobre kiełbaski, smaczne pomidory, chudy bekon, świetne ziołowe masło. To uważam za najlepsze śniadanie w Aioli. Jeżeli mam jeszcze tam zjeść śniadanie to wybiorę to!

Rogalik francuski, masło i 4 dżemy. Cóż, jak ktoś lubi słodkie, kontynentalne śniadania to to jest idealne. Niestety jest tylko jeden rogalik a dżemu bardzo dużo, smacznego zresztą.

Brioszka z łososiem, o tym śniadaniu to już pisałam, łosoś bez szału i cebuli trochę za dużo ale pieczywo wyborne.


I tak skończyła się śniadaniowa przygoda. Polecam zestaw hotelowy i kanapkę z jajkiem. To była fajna zabawa, ale teraz czas na owsiankę, kupiłam też kaszę jaglaną, a owoców jak to się mówi sezonowych jest pod dostastatkiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz