13 czerwca 2014

Mistrzostwa Europy w Towerrunningu – JADĘ!!!

Zrzut z ekranu - a tutaj będę biegać w przyszły weekend
Już za tydzień o tej porze będę w Wiedniu, w sobotę w Brnie i na koniec w niedzielę w Bratysławie. Tak, tak Mistrzostwa Europy odbywają się w trzech miastach, dzień po dniu.

Oj będzie się działo! Wbiegamy na wieżę telewizyjną i do restauracji. Bo taki zwykły wieżowiec pewno na nikim nie robi wrażenia.

Jadę tam razem z członkami 4Flex Sport TeamPiotrkiem Łobodzińskim i Bartkiem Świątkowskim – chłopaki będą walczyć o medale ME!

Trzy miasta, tyle schodów. Pewno będzie się działo!

Nie mogę się doczekać. Chyba najbardziej niedzieli, gdy już będzie po wszystkim a ja będę pisać relację podsumowującą wyjazd i trzy starty.

Pewno, że się denerwuję, obmyślam sposoby regeneracji. Pierwszy bieg spoko, kolejne to będzie wyzwanie z tymi zakwasami....


Jadę na zaproszenie 4Flex i będę mocno trzymać kciuki za ich team, no chyba, że akurat będę trzymać się poręczy, albo coś….

Tak sobie będziemy wbiegać.....3 komentarze:

 1. Wow to będzie chyba straszne;-P Żartuję oczywiście i powodzenia życzę;-) Będę trzymała kciuki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. No nooo. Zdarzyło mi się wbiegać po schodach w ramach rajdu Silesia Adventure Race w Katowicach. Po ponad 3h biegu po Katowickich ulicach musieliśmy wbiec na 30ste piętro Hotelu Altus. Ciężka przeprawa przed Państwem, zwłaszcza, że to 3 dni z rzędu ;p Powodzenia!
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow.. tyle schodów.. będzie się działo! :D

  OdpowiedzUsuń