20 marca 2013

Meatout – Dzień Bez Mięsa i bieganie wzdłuż muru

Meatout fot. D.Szymborska

Przeczytałam, że dziś Dzień Bez Mięsa. Od 1985, 20 marca obchodzony jest jako bezmięsny dzień, ma to rozpowszechnić dietę wegetariańską. Idea powstała w USA, ekologiczna fundacja FARM zaproponowała taki sposób promocji wegetarianizmu. Tyle teorii. Przekąska po bieganiu jak najbardziej bezmięsna. Grzanki z mozzarellą a do tego mieszanka sałat (Fit&Easy) i pomidorki koktajlowe. Sałata skropiona balsamico o smaku truskawkowym. I tym sposobem przetrwam do kolacji!

Jeżeli chodzi o bieganie to dziś wzdłuż muru na Mokotowie. Dawno tamtędy nie biegałam. Jakie smutne rozczarowanie. Zamiast nowych, ciekawych murali jakieś narodowościowe, pełne nacjonalizmu i nienawiści hasła. A kiedyś to było co oglądać…. Wiosny nie widziałam, ale nie było jakoś okropnie na treningu. Coś co mogło być słońce próbowało świecić. Jutro idę biegać do lasu, cieszę się na to. Wolę truchtać po ścieżkach niż po asfalcie wzdłuż bardzo ruchliwej Puławskiej.

Puławska fot. D.Szymborska

2 komentarze:

  1. No i zaraz idziemy sobie zrobić grzaneczki z mozzarellą. Kurcze, jak tylko wchodzimy na ten blog, bo od razu w brzuchu burczy!
    Dopiero co robiliśmy wegług przepisu naleśniczki, ze śmietanką, mniam, oj przytyje się nam, przytyje:)

    OdpowiedzUsuń