21 września 2014

Bemowski Bieg Przyjaźni 2014 – relacja

Towarzyszka Dota przed startem jak również z towarzyszem Burmistrzem fot. T. i D.Szymborska


Towarzyszka Dota w biegu Przodowniczek ukończyła bieg na dystansie 5 km (słownie pięciu kilometrów).

Towarzyszka Dota odznaczała się strojem galowym. Ubrana w granatową sukienkę, o przepisowej długości (za kolano), w białej batystowej bluzce i w równie białych kolanówkach biegła wraz z innymi przodowniczkami. Na jej piersi lśniła odznaka wzorowej uczennicy, na ramieniu tarcza z SP7 z Milanówka im. Marii Konopnickiej.

Starania towarzyszki Doty zostały docenione przez Burmistrza Bemowa, który uhonorował towarzyszkę nagrodami w ilości przedmiotów następujących: Bemiś – zielony miś, kubek (pojemność 0.33l), odblask jak również w towarze deficytowymi i luksusowym – papierze toaletowym.

Bieg odbywał się na terenie Osiedla Przyjaźń. Przyjaźń okazywana była przez ludność miejscową, która wznosiła toasty za przodowniczki pracy  przy użyciu napoi procentowych (nisko i wysoko).
Na mecie na przodowniczki czekały medale, woda mineralna w butelkach plastikowych, bezzwrotnych jak również kanapki w opakowaniach próżniowych.

Uśmiech na twarzy towarzyszki Doty świadczy, że bieg był udany a nagrody bardziej niż satysfakcjonujące.

Kilka zdjęć z ww. imprezy biegowej oddaje w pełni jej charakter – współzawodnictwo wśród najlepszych przodowniczek!


Towarzyszka Dota deklaruje chęć uczestnictwa w kolejnej edycji biegu, co z pewnością ucieszy organizatorów, takie zaangażowanie towarzyszki z pewnością zostanie po raz kolejny docenione.

Towarzyszka Dota nie zważając na spadające kolanówki pokonuje kolejne kilometry fot. T.

1 komentarz:

  1. Gratulujemy serdecznie towarzyszce Docie. Jestesmy z Ciebie dumni. Relacja z biegu - super.

    OdpowiedzUsuń