9 sierpnia 2015

Wycieczka rowerowa i film z babskiej pojazdówki – We Ride Rapha Womens 100 – FOTO I VIDEO

Dziś pod Warszawą, uśmiech - jest, dobrane do malowania roweru ciuchy - są, czapeczka kolarska pod kaskiem - jest, okulary ubrane na kask - musowo! 


Dzisiejszą jazdę na rowerze mogę śmiało nazwać wycieczką rowerową, od dla towarzystwa wsiadłam na rower, żeby trochę nogi się pokręciły.

Nie można szaleć dzień po dni, a tym bardziej po zawodach (wczoraj Gdynia – relacja TUTAJ). Dlatego dziś zrobiłam mnóstwo zdjęć, coś czego nie robię w czasie normalnego treningu – ot nie ma czasu, ot na czymś innym się koncentruję. 

Nie da się mieć wszystkiego, zwyczajowo robię sobie fotkę przed treningiem (jak pamiętam) i ruszam, a dziś tu widoczek, tam słoneczniki a tu kapusta. Dziś dopiero też zorientowałam się na jak malowniczej trasie trenuję co weekend. Zwyczajnie, gdy co chwilę zerkam na licznik by sprawdzić kadencję nie zauważam otoczenia.


Cała droga moja, a ja jadę "grzecznie" po prawej stronie fot. D.Szymborska


Niedzielna wycieczka rowerowa, udana, temperatura 32 stopnie, upał z nieba, zdjęcia z GoPRO.

Pozostając przy tematyce rowerowej, to wczoraj w sieci Karolina udostępniła film z babskiej setki, a właśnie stutrzydziestki – We Ride Rapha Womens 100. Pisałam o tej jeździe w samych superlatywach, bo wszystko mi się tak bardzo podobało, towarzystwo, trasa, rozmowy i szarlotka i kawa w Warce. A teraz można zobaczyć jak to wyglądało naprawdę.

Link do filmu na VIMEO - TUTAJJeden z kadrów z filmu, jadę na przedzie babskiego peletonu razem z organizatorką Karoliną! 
6 komentarzy:

 1. fajny trening - wycieczka, takie najbardziej lubię

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też lubię, ale rzadko mi się takie trafiają :) dlatego dziś tyle radości z oglądania widoków :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha.. Ja jutro jadę na wycieczkę rowerową :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. super :) mam nadzieję, że będziesz miała świetne towarzystwo i śliczną pogodę :)

   Usuń