19 czerwca 2015

Avon Kontra Przemoc – Biegnij w Garwolinie – już w tę niedzielę


Nie lubię zdjęć z Internetu to sobie ulotkę przyczepiłam fot. D.Szymborska


Lubię biegi charytatywne, takie z których wiem, że dochód z wpisowego jest dobrze wydawany. W niedzielę w Garwolinie (godzina jazdy od Warszawy) odbędzie się już szósta edycja biegu Avon kontra przemoc – Biegnij w Garwolinie.

Jakoś tak się składało, że przez ostatnie lata termin biegu kolidował, a to z moimi wyjazdami, a to z zawodami triathlonowymi. Tym razem jest inaczej.

Nie chwaliłabym biegu tylko w oparciu o informacje prasowe, ale znam z opowieści koleżanek, które tam biegały, ba nawet wygrywały nagrody. Opinie były podobne do siebie – super atmosfera, warto sobie zrobić wycieczkę….

Organizatorzy przewidzieli tak naprawdę dwie imprezy biegowe jednego dnia – dla biegaczy/ścigaczy i nie tylko 10km – zające, możliwość poprawienia życiówek. Dla tych co dopiero zaczynają biegową przygodę jest bieg na 2km – wersja rodzinna. Można pobiec z dzieckiem, można się ścigać a można nie. Co ważne biegacze są traktowani tak samo poważnie – nie ważne jaki dystans – jesteś uczestnikiem zawodów biegowych! Wszyscy dostaną medale, pakiety startowe też zapowiadają się ciekawie!

Taka miła, niedziela biegowa się zapowiada w Garwolinie. Zapisy TUTAJ

2 komentarze:

  1. Ja też uwielbiam udział w tego typu imprezach. Bardzo szlachetny cel tej imprezie widzę - przyświeca. Myślę w jednym z kolejnych lat się wybrać :) Serdecznie pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam tego typu imprezy, ale na nią mam za daleko :)

    OdpowiedzUsuń