25 maja 2014

KGB* – ostro trenuje

 
Ćwiczenia z taśmą fot. D.Szymborska
Dobry biegacz wie, że by szybko biegać nie wystarczy TYLKO biegać. Dziś KGB (Koleżeńska Grupa Biegowa) nie tylko biegała ale też ćwiczyła na ścieżce zdrowia. Upał i duchota bardzo utrudniały trening. Pogoda z tych przedburzowych bez burzy. Temperatura 26 stopni, lepkie powietrze a my: brzuszki w skosie, brzuszki w zwisie, deska zwyczajna, deska bokiem mało…to jeszcze była taśma.

60 minut porządnego treningu. Fajnie. Można się zmęczyć. A wszystko po to by wzmocnić mięśnie. Zadanie na najbliższe trzy tygodnie – po to by poczuć efekt treningu to: 3 serie brzuszków, deska i ćwiczenia z taśmą.

UWAGA od czerwca (czyli następnej niedzieli) treningi zaczynają się o 9.00. Zmieniamy godzinę, żeby choć trochę uniknąć upału ale też pospać w niedzielę.

Do zobaczenia 1.06.2014 – KEN, przy Tesco, biegamy po lesie kabackim. Trening potrwa około 60 minut.


Do zobaczenia!!!

2 komentarze:

  1. Ja jako początkujący biegacz wolę biegać samotnie. Sama dyktuje swoje tempo i nie czekam ani nie gonię za nikim. Widzę tylko dwa pozytynwe ospekty KEN- poznanie osób z podobną pasją do biegania i ewentualnie przyjrzenie się treningom poszczególnych osób.Tyle.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Monika, zapraszam na trening. Tempo dostosowane jest do możliwości biegaczy, którzy biorą udział w treningu. Czasem dzielimy się na dwie grupy. Nikt za nikim nie goni :) wpadnij zobaczyć jak jest! Tylko uważaj bieganie z KGB wciąga!!!

      Usuń