12 maja 2013

Komentowane bieganie w Toruniu

Toruń fot. D.Szymborska

Chwilę po szóstej skończyłam sznurować buty i wybiegłam. Rok temu też tutaj biegałam. Wybrałam tą samą trasę (przynajmniej na początek) wzdłuż rzeki, nadbrzeżną promenadą. Dziś nie było fajnie. Pogoda – całkiem, całkiem, wilgotne ale świeże powietrze, nawet nie padało. Biegałoby się bardzo przyjemnie gdyby nie komentarze. Delikatnie mówiąc mało wybredne. Ja rozumiem, że można jeszcze było nie wytrzeźwieć po imprezie, ale co ja komu przeszkadzam bieganiem? Nie tupię, nie hałasuję. Biegam sobie. Się nasłuchałam, że po co biegnę, że gdzie mi się tak śpieszyć, były też komentarze natury seksualnej dotyczące mojej niespożytej energii. Co ludziom przeszkadza, że ja biegam jak oni wracają z imprezy? W Toruniu, w centrum, to przeszkadza bardzo. Nic to trening nabiegany i z tego się cieszę, mam nadzieję, że to będzie dobry dzień! 

Toruń fot. D.Szymborska

7 komentarzy:

 1. Też nie lubię tego typu komentarzy. Niech ludzie uszanują czyjąś pasję, gdy sami poprzestają na imprezowaniu i krytyce innych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też lubię imprezowanie:) ale jakoś nie komentuję, jak ktoś biega rano:) a komentarzy nie cierpię....

   Usuń
 2. Zazdrośni zgnuśniali ludzie, nic miłego, ale nie ma się czym przejmować! Pozdrawiam, Monika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pewno, że nie ma co się przejmować tylko to zwyczajnie nie jest miłe i bardzo tego nie lubię:(

   Usuń
 3. Jak widać Toruń się jeszcze biegowo nie rozwinął. A szkoda. Fajnie, że bieg się udał, kiedyś takie komentarze będziemy z nutką zadumy rozpamiętywać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. eee zaduma to chyba nie....ale anegdoty jak to kiedyś było to już bardziej....

   Usuń
 4. Już chyba wspominałam, jak swojego czasu spotkałam się z TYMI propozycjami. Bo skoro biegam, to znaczy, że mam za mało seksu w życiu - pokrętna logika mężczyzn-niebiegaczy. Stolica też ma braki w rozwoju biegowym, miejscowo.

  OdpowiedzUsuń