20 maja 2013

She Runs The Night – pakiet startowy


Pakiet startowy fot. D.Szymborska

Odebrałam. Mam już bluzeczkę, chip, bransoletkę, a nawet żel i batonik. Po kolei. Niestety bluzeczka biała (nie przepadam), techniczna i można na miejscu nie tylko wybrać rozmiar ale też spokojnie przymierzyć w sklepie. Uwaga rozmiarówka normalna, nie zaniżona. 

Chip fajny bo różowy – taki jednorazowy do zakręcenia na sznurówki. I uwaga nie ma numeru startowego, nie ma agrafek. Nic. Nie ma też nagród za dobry czas na mecie. 

Wracając do pakietu, raz w życiu, w Szwajcarii byłam na SummerU tam mieliśmy opaski na rękach żeby można nas było rozpoznać, w hotelu. Nigdy nie byłam na wakacjach all inclusive więc nie mam zdjęć nad basenem z opaską na ręku, teraz będę mogła sobie porobić bo w pakiecie była śliczna (bo różowa) opaska na rękę. Fajny jest też worek do depozytu (tylko niepraktyczny bo przeźroczysty). 

Są jeszcze kupony rabatowe i broszurka z informacjami o biegu. Aha można wybrać dwa warianty – zwykły bieg na 5K albo nadłożyć do 1.5K i zaliczyć wszystkie atrakcje. 

To do zobaczenia wieczorem w czerwcu!


Przypominam o głosowaniu na Złotą Stronę Miesiąca Wprost:) Oto instrukcja obsługi – koszt SMSa to 1,22 z VAT.


Na numer 7155 sms o treści: WWWM1

4 komentarze:

 1. czekam na relację ;)
  ja nie dałam się skusić, chociaż przez chwilę rozważałam uczestnictwo, ale w końcu odpuściłam, jakoś nie przemawia do mnie ten bieg.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja jestem ciekawa jak będzie, bo nagród za prędkość nie ma... to mam nadzieję, że dobra zabawa będzie:)

   Usuń
 2. A jakie konkretnie zniżki są zawarte w pakiecie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Podpowiedz proszę, gdzie można znależć informacje na temat tego Biegu ... może mam jeszcze szansę !

  OdpowiedzUsuń