14 maja 2015

I Bieg Konstanciński – zapowiedź

Konferencja prasowa biegu fot. D.Szymborska


Dawno nie była w sali konferencyjnej w której co druga osoba (prawie) była olimpijczykiem, do tego takim z medalem…. Właśnie w takim towarzystwie wysłuchałam informacji o biegu na 10 kilometrów.

I Bieg Konstanciński imienia Piotra Nurowskiego wystartuje już 14 czerwca, jak łatwo się domyślić biegacze będą się ścigać w Konstancinie. Meta będzie w Parku Zdrojowym. Na atestowanej trasie będzie można spotkać między innymi Adama Małysza, który będzie pilotem biegu.
Bieg zapowiada się bardzo przyjemnie fot. D.Szymborska


W czasie dzisiejszej konferencji prasowej spotkałam Jacka Wszołę (złotego medalistę z igrzysk w Montrealu, srebrnego w Moskwie), Mariana Woronina  (srebrnego medalistę z Moskwy), Krzysztofa Kosedowskiego (srebrnego medalistę mistrzostw Europy), Iwonę Guzowska (mistrzynię świata w boksie)….

Na biegaczy oprócz medali i pucharów (w wielu kategoriach) na mecie będzie czekała nagroda specjalna – wieczne pióro ofiarowane przez Aleksandra Kwaśniewskiego.

Bieg zapowiada się bardzo ciekawie, na pokonanie 10 kilometrów uczestnicy będą mieli półtorej godziny, a koszt wpisowego do 40 złotych.

Tło muzyczne też było....fot. D.SzymborskaCzerwiec zapowiada się jako miesiąc wielu startów…..

2 komentarze:

  1. W Konstancinie jeszcze nie biegałam :-) Super wiadomość! Daj znać kiedy będą zapisy :-) Zapowiada się ciekawy bieg ;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. zapisy już śmigają:) link jest w poście :)

      Usuń