26 maja 2015

Dziwne gadżety – czyli co można znaleźć w pakietach startowych

Poduszka, worek na buty, napój kokosowy, numer startowy i ulotki - pakiet na dzisiejszy bieg fot. D.Szymborska


Tym razem to poduszka do spania w autobusie! Organizatorzy biegów prześcigają się w dodawaniu najróżniejszych gadżetów do pakietów startowych. Tak naprawdę co sponsor da to tam trafia. Smyczki, ulotki, piłeczki antystresowe, bywają też długopisy, zdarzają się najróżniejsze próbki.

W zeszłym roku w Suszu, organizatorzy zawodów triathlonowych do pakietu startowego dodali saszetkę z odżywką do kwiatków balkonowych. Bardzo mi się podobał jeden komentarz uczestnika zawodów – wszystko szło mu na zawodach dobrze do czasu gdy na rowerze „wciągnął” kwiatowy żel……


Ostatni On The Run przypadł na Dzień Ziemi – na mecie czekały (oprócz medali) śliczne bratki w doniczkach, dziś jest Dzień Matki i też będzie bieganie w Łazienkach.

Start biegu o 22 czyli jak dla mnie to już prawie środek nocy! Nic to atmosfera, koleżanki i miłe bieganie – to wszystko cieszy. Inna sprawa, że w końcu jest długo jasno, czyli żeby efekty świetlne zadziałały to trzeba czekać właśnie do 22. Nie ma co narzekać – wiosna, lato – długie dni i piękna pogoda, na to się czekało całą zimę!

To już piąty bieg nocą po Łazienkach, zainteresowanie wśród biegaczy nie słabnie, są tacy jak ja, którzy biegli we wszystkich edycjach i nie chcę rezygnować z tych wieczornych przebieżek.

Relacja z pierwszego biegu TUTAJ, drugiego TUTAJ, trzeciego TUTAJ, czwartego TUTAJ


Do zobaczenia na linii startu i mety!

2 komentarze:

  1. Dla mnie to bieg pechowy zapisałam się na walentynkową edycję nie dojechałam, przed kolejną kontuzja biodra, a przy czwartej edycji...już nie pamiętam nawet ;-P na piątą już się nie zapisywałam ;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. miejmy nadzieję, że będzie szósta edycja to wtedy wszystko dobrze pójdzie :)

      Usuń