21 maja 2015

V Bieg Wisły – pakiet startowy

A z ciekawostek to numer startowy jest naklejką - to wiadomość dla tych co nie lubią "dziurawić" bluzeczek
fot. D.Szymborska


To będzie ciekawy bieg. Jak piszą organizatorzy – zaczynamy na 517 kilometrze Wisły. Cóż jakby taka informacja nie wystarczyła to jest uszczegółowienie – na wysokości kolektora burzowego po prawej, praskiej stronie. A potem to jest jeszcze ciekawiej jeżeli chodzi o dziesięciokilometrową trasę biegu...

Do tego medal od PKP Cargo….to już w ogóle szał będzie! 

Dwa lata temu przegapiłam zapisy, rok temu pilnowałam i się zapisałam ale Wisła wylała i bieg został przeniesiony na taki termin, który mi nie pasował. Teraz nie pada, woda w rzece w normie to znaczy, że w sobotę bieg powinien się odbyć.

W ramach spacerów po "Warszawie nieznanej" dziś odwiedziłam Centralny Wojskowy Klub Sportowy LEGIA Warszawa Sekcja Strzelecka. To tam mieści się biuro zawodów, odebrałam pakiet startowy. 

Niespodzianka – w pakiecie znalazła się bawełniana bluzeczka z nazwą biegu, kamizelka z odblaskami, napój izotoniczny, kupon rabatowy do PZU, nie zabrakło numeru z agrafkami. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że organizatorzy nie pobierają wpisowego. Zatem dziś odebrałam prezent w postaci ładnego pakietu startowego.


Warszawa nieznana.....fot. D.Szymborska


Ciekawa jestem samego biegu, na trasie nie ma pomiaru czasu poszczególnych zawodników, nie ma chipów, jest zegar na mecie. Dodatkowo jak doczytałam, na start można będzie dojechać rowerem miejskim bo specjalnie z okazji biegu będzie tam mobilny punkt zwrotu rowerów. Brzmi super!

Wygląda na to, że nie ja jedna cieszę się na bieg, na liście jest już 1000 osób, zabawa biegowa w postaci biegu wzdłuż rzeki zapowiada się miło. Zastanawiam się czy nie będzie tam za wąską jak na taką chordę biegaczy? W regulaminie nic nie było o koszulkach więc sądzę, że większość osób zapisywała się po to by pobiec a nie dostać prezent.

Do zobaczenia na 517 kilometrze Wisły! No wiecie tam przy kolektorze burzowym….fajnie będzie……taką mam nadzieję!2 komentarze:

  1. Chciałam już ponarzekać, że koszulka dość "zwykła", ale jak doczytałam o braku wpisowego to jednak miło ze strony organizatorów, że zapewniają taką formę prezentu ;) A opcja z rowerami brzmi świetnie i bardzo pomocnie! Powodzenia podczas biegu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dokładnie - to takie miłe, że organizatorzy pomyśleli o tylu rzeczach, teraz pozostaje trzymać kciuki za organizację biegu i pogodę żeby było fajnie w sobotę :)

      Usuń