6 maja 2015

Prezentacja drużyny KGB* – Ekiden Sztafeta Maratońska 2015

Sześć zawodniczek i jedna rezerwowa fot. Archiwum biegaczek KGB
Skład naszej drużyny przedstawia się następująco:
Kapitanką drużyny jest Dota – maratonka, triathlonistka, prowadzi Koleżeńską Grupę Biegową, pobiegnie pierwszą zmianę, ma szansę być najbardziej uśmiechniętą kapitanką na trasie.Drugą zmianę pobiegnie Sandra – maratonka, która swoją przygodę z bieganiem zaczęła niedawno, to jej pierwszy start w barwach KGB, w ostatnią niedzielę uciekała przed autem w biegu Wings For Life.Kasia zwana Kenijką pobiegnie trzecią zmianę. Z KGB związana od początku powstania grupy, maratonką zostanie tej jesieni, za nią udane starty w półmaratonach jak i na krótszych dystansach, zanim zaczęła biegać dużo nurkowała.
Czwarta pobiegnie Kasia, która rok temu była rezerwową w czasie Sztafety Maratońskiej, biega od dawna, zawsze zachowuje duży dystans do swoich startów, biegnie w swoim tempie i nie zapomina o uśmiechu.Gabi, odbierze szarfę od Kasi i da z siebie wszystko, po pełnej regeneracji i życiówce w Biegu Konstytucji deklaruje świetny czas, bo, że będzie uśmiechnięta, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.Ostatnia zmiana będzie należała do Agi, która w zeszłym roku również biegła w barwach KGB, jej dyspozycja sportowa jest coraz lepsza, a przejechanie 200K na rowerze nie stanowi dla niej żadnego problemu.


Asia vel Dżoana będzie rezerwową i kibicką. Kontuzja wyeliminowała ją z tegorocznego startu, ale dobry humor nie opuszcza jej nawet na chwilę.


W zeszłym roku pobiegłyśmy w innym składzie – za to z uśmiechem.... na 3.48. Jak będzie w tym roku zobaczymy. Pewne jest to, że będziemy się świetnie bawić! 

Chyba nie trzeba już nikomu przypominać o pikniku biegowo – urodzinowym na który bardzo serdecznie zapraszam!

*KGB - Koleżeńska Grupa Biegowa

2 komentarze: