10 lipca 2013

Domowa insalata caprese na upały i kulinarna gazetka

Insalata caprese fot. D.Szymborska

Zacznę od tego, że uwielbiam biegowe i kulinarne gazetki. I właśnie dostałam prezent – G. wrócił z delegacji i przywiózł tylko kulinarną bo biegowych nie znalazł. Ciekawe czy ktoś zgadnie skąd? Żeby nie było tak oczywiście tutaj zdjęcie tylnej okładki pisemka. Wracając do jedzenia i dietetyczności i odchudzania. Wczoraj z tymi czekoladkami nie było łatwo. Jednak da się nie zjeść. Choć ciężko jest. Dziś przestawiony dzień. Zmiast pobiegać rano – tak jak lubię najbardziej, trening wypadnie w środku dnia (upał) ale za to zamówiony tekst napisany. Sałata z tych najprostszych – caprese ale z oliwkami czarnymi żeby było ciekawiej. Pomidor malinowy (obrany ze skórki oczywiście), dobra mozzarella i świeża bazylia – ostatnio co najmniej dwie doniczki stoją w kuchni. To z prostego powodu – bazylia w lecie pasuje prawie do wszystkiego!  Smacznego biegowego wszystkim!

Tajemnicza gazetka fot. D.Szymborska
A tej tajemniczej gazetce jest dużo super przepisów, które zamierzam wypróbować, jest też tam sporo ciekawych artykułów…więcej podpowiedzi nie będzie…

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. dokładnie:) Karolina nagrody nie będzie bo to nie był konkurs z nagrodą ale masz zaległą do odebrania:) w konkursie czapeczkowym:) czekam na kontakt:))

   Usuń
  2. To ja coś wygrałam? :-o O rany!!

   Usuń
  3. Chciałam jeszcze powiedzieć po czym poznałam, że to Indie - po obrazkach po pierwsze, ale upewniłam się po wpisaniu w googlarkę numeru telefonu, który widnieje na dole tej strony. Dowiedziałam się, że to firma z New Dehli, zajmująca się dystrybucją oliwy z oliwek :).

   Usuń