27 lipca 2013

Uważajcie na znicze i można też biec charytatywnie – Bieg Powstania Warszawskiego


Buty i "znicze" fot. D.Szymborska

Zacznę od zniczy – ślicznie wyglądają, ale jest DUŻE ALE, uważajcie i nie biegnijcie w swoich nowych butach – szkoda!!! Rok temu długo, mozolnie i przeklinając czyściłam swoje nowe Mizuno, teraz będę mądrzejsza i na pewno nie pobiegnę w swoich New Balance (startówkach), tylko wezmę jakieś zbiegane buty.

Po drugie,  można pobiec charytatywnie – startując w biegu planujemy go ukończyć, i nasze bieganie może przynieść wymierne korzyści choremu chłopcu. Dopytałam się i oto oficjalna informacja z Banku PKO.

Zgłoszenia od 19,
przed wejściem głównym do budynku Polonii będzie namiot PKO Banku Polskiego, w którym będą prowadzone zapisy i wydawane kartki z hasłem „Biegnę dla Leosia.

Co do danych, jakie będą zbierane od zawodników, to są to:
- Imię i nazwisko
- Numer startowy
- Adres mailowy * Adres mailowy nie będzie wykorzystywany do celów marketingowych przez Fundację PKO Banku Polskiego
- Zgoda na przetwarzanie danych przez Fundację PKO Banku Polskiego
- Podpis

Fundacja rejestruje biegaczy, jako wolontariuszy przy tym konkretnym celu. W sumie od początku roku udało się pomóc już 11 dzieciom, na rzecz, których dzięki wsparciu biegaczy Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała łącznie 161 400 zł.

To co widzimy się, w starych butach i z karteczkami Biegnę dla Leosia! Ja jeszcze będę przebrana!

6 komentarzy:

 1. Ja biegam od chyba 4 czy 5 lat w tym biegu i nadal nie wiem jak mogłaś pobrudzić buty woskiem z zniczy ? w sumie to nawet nie słyszałem żeby ktoś miał taki problem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chodzi o to, że jak znicz stoi bliżej trasy a ja z A. którą prowadziłam jako zając biegłam obok to można w niego kopnąć albo ktoś może w niego kopnąć i potem wosk na butach. O to chodzi:(

   Usuń
 2. Ja mam nadzieję, że będzie czysto, bo biegnę w nowiutkuch NB, trochę z konieczności..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to powodzenia, a jakie NB? startówki?

   Usuń
  2. Nie, treningowe 1020. Dzięki i Tobie też powodzenia. Poprzednie buty po dopraniu ich po Świder Trail powiedziały dość :-)

   Usuń