19 lipca 2013

Świder Trail Marathon 2013 – pakiet startowy


"Pakiet" startowy na Świder Trial Marathon fot. D.Szymborska

 Nazwa myląca bo ja biegnę „tylko” połówkę. Cudzysłów dlatego, że odbierając pakiet startowy przeczytałam jaki był najlepszy czas kobiety – 1:58:47 – WOW. Czyli będzie się działo. Bo taki najlepszy czas wróży trasę z tych trudniejszych. Jutro mam biec spokojnie, takie długie wybieganie nad rzeką. To akurat jest do zrobienia, tym bardziej patrząc na rekord trasy.
Pakiet startowy odebrałam dziś, żeby jutro nie stać w kolejce. Choć nazwa pakiet startowy to dużo powiedziane, pokwitowałam odbiór przyklejanego numerka i tyle.

Ze śmiesznych rzeczy to pojechałam do Otwocka ubrana w sukienkę, sandały – cywilne ciuchy jednym słowem. Podchodzę do stolika i proszę o pakiet na połówkę. Bardzo miły chłopak mówi, że to tam przy ostatnim stole. Idę za nim. Jest połówka – 0.5K. Wytłumaczyłam, że mi chodzi o półmaraton….. Za chwilę pojawił się kolejny zawodnik – profeska, buty biegowe, szorty i do tego już odebrana podkoszulka na bieg Powstania Warszawskiego…on też biegł połówkę i chłopak wydający pakiety nie miał wątpliwości jaki to dystans….

Ciekawa jestem jak będzie jutro! Do zobaczenia nad Świdrem!


Biuro zawodów fot. D.Szymborska

3 komentarze: