17 stycznia 2013

HERBALIFE TRIATHLON GDYNIA 2013 – konferencja prasowa

Konferencja prasowa fot. D.Szymborska


Na razie nie startuje, ale zaczynam o jakimś triathloniku myśleć coraz bardziej poważnie.

Dziś organizatorzy sierpniowego Triathlonu przedstawili ambasadorów tej imprezy. Zostali nimi Borys Szyc, Maciej Stuhr, Piotr Gąsowski oraz Robert Rozmus. Wszyscy panowie  przygotowują się do startu na dystansie ½ Ironmana (1,9km pływania – 90 km rowerem – 21,1 km biegiem).

Opowiadali o swoich początkach treningów, zaczęli pod koniec listopada, o tym, że z jednej strony się bardzo cieszę z drugiej boją tego wyzwania. W czasie zadawania pytań ubiegła mnie pani z Gracji, pytając dlaczego nie ma wśród amasadorów kobiet. Organizator opowiedział, że triathlon to męski sport. Na sali było słychać buczenie (w tym moje). Smutne. Jedną kobietą siedzącą przy panelowym stole była pani dietetyk z Herbalife. Organizatorzy cieszyli się, że już 1000 zawodników i zawodniczek opłaciło udział, 200 jest zapisanych, zapowiadają, że w sierpniu wystartuje aż 1500 osób – to byłby rekord w Polsce. Na czas Triathlonu centrum Gdyni będzie zamknięte dla ruchu samochodwego. Bardzo mi się podobało, Marek Łucyk z Gdyni reprezntował zupełnie inne podejście do ortanizacji imprezy masowej niż tutejsze warszawskie. Cieszył się, że do miasta przyjedzie tylu sportowców, że to właśnie dla nich będzie można przygotować tak wielką imprezę.

Wszyscy uczestnicy konferencji przy wejściu częstowani byli koktajlami Herbalife. Świetne rozwiązanie, bo koktajl był tak sycący, że rzadko kto miał jeszcze ochotę na lunch.

Myślę, że w sierpniu Gdynia będzie prawdziwie sportowym miastem, a wszyscy zarówno uczestnicy jak i zawodnicy będą się dobrze bawić.

Niestety nie miałam szczęścia w loterii i nie wygrałam ani książki ani zegarka. W materiałach prasowych dostałam solidną porcję odrzywek Herbalife, które oczywiście zamierzam przetestować.

Powitalny koktajl fot. D.Szymborska

Paneliści fot. D.Szymborska

Uczestnicy i uczestniczki konferencji fot. D.Szymborska

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę śledził wyniki naszych celebrytów ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawi mnie Twoja opinia na temat suplementów Herbalife :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też jestem ciekawa - zaczynam pić koktajl od poniedziałku przez 3 tygodnie!

   Usuń