10 stycznia 2013

Podwieczorek biegacza

Idealnie.....kanapkowo fot. D.Szymborska


Ha takiego połączenia nic nie przebije! Pumpernikiel, kurczak i kapusta kiszona! Kanapka dobra na wszystko! Na zakwasy, na głód i na dobry humor! Smacznego biegowego!
Ps. Jak zwykle co 3 miesiące zrobiłam badania krwi (zwykłe plus minerały) – zdrowa! Badań nie cierpię, ale wiem przynajmniej co się dzieje w moim organizmie!

4 komentarze:

 1. fajne połączenie! jadłam już kapustę kiszoną w hamburgerze, ale na kanapce jeszcze nie! i w ogóle podziwiam cię za tę pasję do biegania, ja jestem na bakier ze sportem:) chociaż ostatnio ćwiczę podnoszenie ciężarów (10kg synuś) i dłuugie spacery:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to się crossfit nazywa:) z wózkiem można biegać:) i w przenośni i dosłownie:)

   Usuń
 2. hehe, nie namówisz mnie:P muszę potomka znieść trzy i pół piętra w dół, bo wózek jest w piwnicy, potem wnieść go pół piętra wyżej wraz z wózkiem, co daje ponad 20 kg, kolejno: co najmniej dwie godziny z nim chodzić i przez cały czas oszczędzać siły, aby go móc potem wnieść z powrotem do domu (gdy dojdą do tego nawet drobne zakupy, jest jeszcze ciężej:)

  OdpowiedzUsuń
 3. strasznie dawno pumpernikla nie jadłam, muszę sobie przypomnieć jak smakuje. ale z kapustą kiszoną?? choć ostatnio kapustę zjadam dla zdrowotności do różnych rzeczy, może i do pumpernikla bym zjadła.
  Pozdrawiam
  Monika

  OdpowiedzUsuń