10 marca 2015

On The Run – trzecia edycja – pakiet startowy

KGB już gotowe! fot. D.Szymborska


Nie roztroiłam się, tylko odebrałam trzy pakiety bo aż w trzy KGBowiczki biegniemy we czwartek.

On The Run to ten nocny bieg po Łazienkach. Choć tym razem zapowiadają się duże zmiany – inna trasa, o której organizator napisałam „ponad 5km”…. Zobaczymy z GPSa ile ponad. W ten czwartek ma być muzycznie a nie świetliście.

A pakiet startowy w wersji minimum czyli tej najtańszej przedstawia się następująco: numer startowy z chipem, 4 agrafki, worek na buty zwany depozytowym, słuchawki. W porównaniu do poprzednich edycji (wpisowe takie same – 25PLN) to szału nie ma. We wcześniejszych dwóch edycjach były bluzeczki techniczne (za pierwszym razem XXXL, za drugim można było sobie wybrać rozmiar TUTAJ) i latartki (TUTAJ).


Pewno, że nie potrzebuję trzeciej latarki czołowej, ale nastawiałam się na jakieś fajne odblaski, a słuchawek zwyczajnie nie potrzebuję. 

W czasie treningów biegowych nie słucham muzyki. Gdy zaczynałam przygodę biegową animuszu dodawało mi argentyńskie ska, teraz wolę słuchać lasu albo samochodów jak biegam po mieście. Uważam, że tak jest bezpieczniej dla mnie i dla innych. Bardzo się denerwuję na biegaczy w słuchawkach w czasie zawodów – w super głośną muzyką nic nie słyszą, ani ambulansu jak komuś coś się stało, ani wołania, żeby się np. przesunąć. Przegapiają też ten cudowny dźwięk tysięcy stóp….Ich sprawa, ale niech słuchają na tyle cicho żeby słyszeć co się dzieje wokoło, tak dla wszystkich będzie bezpieczniej.

Jak będzie ciepło we czwartek to KGB poznacie po naszych koszulkach, jak będzie chłodniej to będzie nas trudniej znaleźć….


Do zobaczenia we czwartek w Łazienkach, zapowiada się fajny wieczór biegowy!

1 komentarz: