12 marca 2015

Style odżywiania Polek – badanie internetowe i moje przepisy w e-booku

Dwa moje przepisy w tej książce kucharskiej 


W listopadzie ubiegłego roku (jak ten czas leci) byłam na warsztatach poświęconych przygotowywaniu nieintuicyjnych potraw z użyciem śliwki kalifornijskiej.

Na początku roku dostałam zaproszenie do projektu blogersko/socjologicznego. Efektem jest…e-book, w którym są dwa moje przepisy. To super internetowa książka kucharska. Było nas osiem blogerek, każda przygotowała 2 przepisy.

Warunek był jeden – w czasie gotowania/przygotowywania dania trzeba było wykorzystać śliwki kalifornijskie. 

Efekt? Najróżniejsze przepisy od sałatek, przez dania główne po desery. Jak łatwo się domyślić ja zrezygnowałam z prób deserowych, przygotowałam dwa dania główne. Obydwa pyszne, jedno w stylu arabskim drugie, chyba słowo "fusion" najbardziej do niego pasuje.E-book jest nagrodą za wypełnienie ankiety. Nie jest tak strasznie, najpierw metryczka a potem pytania dotyczące stylu odżywiania. To internetowe badanie potrwa tylko tydzień, prowadzi je firma IQS na zlecenie California Prune Board. Po zakończeniu badania zostanie przygotowany raport, który będzie przedstawiał podstawowe style odżywiania Polek. Ciekawa jestem gdzie się znajdę z moją miłością do makaronów, kasz, slow food, owoców morza i oczywiście śniadaniowych owsianek!

Sprawdziłam wypełnienie ankiety to 5 do 7 minut. Niby sporo czasu ale na końcu jest link do e-booka. To też przetestowałam – ściąga się bez problemu!

By wypełnić ankietę i ściągnąć e-book należy kliknąć TUTAJ2 komentarze:

  1. Fajne się zapowiadają te przepisy :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. to miłego wypełniania ankiety :) i potem oczywiście gotowania :)

      Usuń