21 lutego 2015

Tour de Warsaw – Koleżeńska Grupa Rowerowa – zapisani!

Się będziemy oklejać w naszej Koleżeńskiej Grupie Rowerowej fot. D.Szymborska


KGB to Koleżeńska Grupa Biegowa (info TUTAJ), a KGR to nowa grupa, w skład której wchodzi 7 chłopaków i ja. 

Plan jest prosty zamierzamy się świetnie bawić i razem przejechać 200 (słowie DWIEŚCIE) kilometrów na rowerach w czasie Tour de Warsaw (info TUTAJ)

Jestem liderką grupy, ogarniam od nazwy, przez bycie skarbnikiem po przez dwie odprawy, które mnie czekają.

Ogromnie się cieszę na nasz wspólny start. W grupie są tacy, którzy już startowali we wcześniejszych edycjach, są i tacy (jak ja), którzy debiutują.Dziś prelekcje w Dwa Osiem a ja przyjechałam autem, żeby się ze wszystkim wyrobić...fot. D.Szymborska


Jeszcze nigdy nie przejechałam tylu kilometrów (na raz!), dlatego od marca (czyli już za całkiem niedługo) wprowadzam długie wyjeżdżenia (albo w domu na trenażerze albo w „terenie”) żeby się przyzwyczaić do takiego wysiłku.

Pociesza mnie fakt, że IM to jeszcze potem mają do przebiegnięcia maraton, a wcześniej prawie cztery kilometry taplają się w morzu.


Naukowo o jedzeniu w czasie dłuuuugiej jazdy rowerem fot. D.Szymborska

Jednym słowem będzie się działo!


Sama impreza organizowana przez pasjonatów dla pasjonatów. Startuje nas 30 zespołów, maksymalnie 8 osobowych, mamy do pokonania (na raz, oczywiście) 200km. Jedziemy na szosach, będziemy mieli GPS, który będzie nas śledził tak, żebyśmy mieli dowody na nasze czasy i trasy.

1 komentarz: