10 listopada 2014

Spotkanie fit blogerów w Warszawie

Tacy to fit jesteśmy


Plany na niedzielę miałam już od dawna. Wiadomo, rano bieganie KGB, a popołudniu przychodzą znajomi i wyserwuwujemy 3 daniową kolację. A tutaj niespodziewane zaproszenie – spotkanie fit blogerów. Przecież nie można odpuścić, prawda?

Miejsce – Pub Lolek na Polach Mokotowskich, osoby biorące udział – fit blogerzy.

Czyli kto? Też byłam ciekawa, kto przyjdzie. Wiadomo, że na Facebook’u odbywa się wiele wydarzeń, tworzą się grupy, ale jak przychodzi do spotkania w prawdziwym świecie, to różnie to wychodzi. Tutaj wszystko zadziałało. Było nas sporo i wszyscy FIT!
Świat blogowy i realny fot. fit bloger


Cóż nawet po spotkaniu tak do końca nie wiem kim jest ten fit bloger/blogerka. Z pewnością osoba taka lubi sport, w większości coś/jakoś biega, jest często na siłowni, dba o to co je, dużo się uśmiecha. Trochę smutno mi było bo innej triathlonistki nie spotkałam, natomiast kilka osób znałam „z widzenia” z zawodów biegowych – świat sportowy jest jednak mały.

Mogłam być tylko przez godzinę ale i tak się cieszę. M. z Stron&Fit Women to wymyśliła i zorganizowała, inna fit blogerka (Flying Shoes) przygotowała super zestawienie naszych blogowo/FB zdjęć, było naprawdę sympatycznie i mam nadzieję, że na kolejnym spotkaniu będzie równie miło.

Do zobaczenia i oczywiście będę trzymać kciuki za tych co jutro biegną w Warszawie! Fit blogerzy do boju!

Fit blogerzy to dość hermetyczna grupa fot. D.Szymborska

2 komentarze:

  1. Super pomysł na takie spotkanie! Szkoda, ze do Warszawy mam tak daleko...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. wiem, że dziewczyny spotykały się też w Poznaniu:) nie ma rzeczy niemożliwych, jak mogłam z Wawy do Gdańska jechać na Blog Forum to przecież inne wycieczki też można zrobić :)

      Usuń